Forum

Komentarze użytkownika "kalot"

Komentarze użytkownika: kalot

kalot / 2009-07-22 13:50 / portfel / Tysiącznik na forum
kupiłem już i przez 1 dzień miałem spore watpliwości, ale widac że bezpodstawnie;]
kalot / 2009-07-22 13:51 / portfel / Tysiącznik na forum
"za karę" podpisz się po jego postami 4 razy;]
kalot / 2009-07-22 14:01 / portfel / Tysiącznik na forum
mnie także to maleństwo cieszy i 12 zł jest to osiagniecia przy sprzyjajacych okolicznościach
po tyle będę chciał sprzedać
kalot / 2009-07-22 14:21 / portfel / Tysiącznik na forum
nieuk się nadaje na tamtą listę bez dwóch zdań, no i nadymać się brakami tego typu to także nic mądrego
kalot / 2009-07-22 14:34 / portfel / Tysiącznik na forum
przewidzieć przyszłości nie umiem, chociaż są tu tacy niestety trafiają dośc żadko, ale za to dopiszę koledze uwagę, że sprzedajemy przed osiągnieceim szczytu, a nie po
wówczas i latwiej i przyjemniej i można jeszcze gdzie indziej tę forsę zainwestować
kalot / 2009-07-22 14:40 / portfel / Tysiącznik na forum
o lala oczywiście rzadko!!!

Re: Komentarze do portfela "kalot"

kalot / 2009-07-22 14:45 / portfel / Tysiącznik na forum
w tym tygopdniu lub przyszłym nie wykluczam redukcji niektórych moich pozycji, ale żadnych pochopnych ruchów
kalot / 2009-07-24 13:09 / portfel / Tysiącznik na forum
całkiem powaznie spytam co by się stało, gdyby w Polsce wyszła na ulicę kobieta z jedna piersią odsłoniętą obojetnie czy to wioska czy miasto
jak sądzicie
kalot / 2009-07-24 13:21 / portfel / Tysiącznik na forum
trudno się przeciwstawić takiemu meduim jakim jest telewizja, emaile i komórki zastepują bezposredni kontakt co prowadzi do asocjalizacji postaw społecznych, a z kolei kredyty zachęcaja czy uzupełniają cołośc do szukania drogi na skróty i stąd tak częste próby ugrania coś na DT, co [Tomok trafnie to ujął] zmienia kontekst na Długie Tygodnie
ludzie są zmęczeni i maja [jak sami uwazają] zbyt mało czasu czy mają prawo być zmęczeni i czy mała ilosc czasu to pochodna słabej organizacji to już odrębny problem, ale bywa też taka sytuacja, że dokumentacja źrodłowa czy nawet ksero z niej nie jest dostępne, albo dostęp wymaga kilkustopniowego procesu ,a nierzadko dodatkowych kosztów
długo już przyglądam sie zapowiedziom prezesów spółek, realizacji tych zapowiedzi, wykresom przed i po i nadal te procesy maja dla mnie sporo zagadek jednakowoż można sobie spokojnie z tym poradzić grając choćby na największe prawdopodobieństwo
ale jak można się tego domagać w społeczeństwie, gdzie logika wyparta została ze szkół wieki temu, a matematyka ostatnio została odsunięta w kąt?
to uboczne tłumaczenie przyczyn i skutków, no ja sądzę, że samodzielnie trzeba odrobić lekcje
pozdrawiam

Re: GPW: Czy inwestorzy nie zechcą zrealizować zysków?

kalot / 2009-07-24 13:22 / portfel / Tysiącznik na forum
"strzeżcie sie fałszywych proroków"
cyt z mądrej ksiegi;]
kalot / 2009-07-24 13:24 / portfel / Tysiącznik na forum
jak sprzyja temu koniunktura to trzeba wytrzymać do końca
i wzajemnie;]
kalot / 2009-07-24 13:29 / portfel / Tysiącznik na forum
da się, ale jakby mniej powodów;]
SAMA PRAWDA
kalot / 2009-07-24 14:30 / portfel / Tysiącznik na forum
he he, no ja nie sledzę świata plotek, ale wracajac do zdjęć nie zdziwiłem się, że poświęcasz tak duzo zdjęć Etiopkom gdyż posiadaja bardzo ładną rzeźbę , co mnie skondinąd dziwi, jednak przypominam sobie cos z lat edukacji, że jakieś wspólne korzenie z Europą miała Etiopia
pamięć tu mnie zawodzi a antropologia nie była moją silną stroną, ale coś było na rzeczy
kalot / 2009-07-30 12:46 / portfel / Tysiącznik na forum
a cóż tu pisać
ładny wykres+ tania spółka jedna z najtańszych + coraz lepsze wyniki tej spółki
ja bym nie ładował sie teraz jak tyle wzrosło, ale chwilkę poczekał, bo może sie zdarzyć, że tąpnie ale z drugiej strony takie maleństwa mogę łatwo pofrunąć w górę
kalot / 2009-07-30 13:18 / portfel / Tysiącznik na forum
jeśli przewidujemy mocne wzrosty akcji jakiejś spółki to dla wielu osób nie ma większego znaczenia czy kupimy ją po 8,9,10, czy 11 zł, bo gdy zwrot z inwestycji bedzie 5,6.7 czy 8-krotny to jest to nieznaczacy detal
wygląda na to, że giełdy na świacie powiedziały stop mocnym spadkom i chociaż największe spółki, kóre podrosły znacznie nie dają już takich zarobków, albo wręcz spadają to jest potencjał w tych niewielkich, nierzadko olbrzymi ale to bedfziemy mogli zweryfikowac za dwa lata, a nie na koniec tygodnia

Najnowsze wpisy