Forum

Komentarze użytkownika "Zdzich"

Komentarze użytkownika: Zdzich

Re: Kaczyński: To Tusk dzieli Polaków na lepszych i gorszych

Zdzich / 2010-11-14 22:24 / Bywalec forum
Panie Kaczyński mydlisz pan oczy swymi wypowiedziami nie słyszałem, żeby Pan premier dzielił społeczeństwo na biednych i bogatych. Cały czas słyszymy, co robi rząd i za to, co robi słyszymy totalną negację, przeciw stawiając swe dokonania za czasów rządów J.K. W mediach gdy są pytania do najbardziej sprawiedliwych z PiS-u przez dziennikarzy słyszymy odpowiedź, nie zależnie na jakie pytanie – to jest wina Tuska , Komorowskiego czyli pytania o reformy, sprawy gospodarcze odpowiedzią sprawiedliwych jest, to wina tego rządu za naszych czasów to było dobrze. W czasach PRL-u to się nazywało nowomową. Pan J.K. i jego sprawiedliwi zatrzymali się w czasie i nie dociera do nich rzeczywistość kryzysu światowego, zmian w świecie i kraju, które nas otaczają. Kto nie chce szybkiego rozwoju na pewno PiS, który myśli, że same samorządy wyrównają dysproporcje tej niesprawiedliwości, o której tak dużo mówią sprawiedliwi z PiS-u. To pan panie Kaczyński podzielił społeczeństwo na patriotów i nie patriotów, na bogatych i biednych, na państwo solidarnościowe i liberalne. Tylko wytłumacz pan, co to jest państwo solidarnościowe. Może to takie państwo, które będzie zabierać bardziej zaradnym i dawać tym, co są nie chcę powiedzieć nieudacznicy, ale mniej im się w życiu powiodło. Już słyszałem wypowiedź, żeby bogatsze media płaciły na te biedniejsze. Jeśli to jest zrównywanie szans, to ja tego nie chcę. Słyszę o stosowaniu przez PO socjotechniki skoncentrowanej na szerzeniu nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości. Jak nazwać dziś konwencję w Nowym Targu pana Kaczyńskiego przecież to jest czysta socjotechnika skoncentrowana na nienawiści do PO, rządu i prezydenta? Czy przez sprawiedliwych Wypowiadanie bez tytułów premiera i prezydenta, mówienie Tusk, Donald, Komorowski a tytułowanie prezesa, pan premier Jarosław Kaczyński? Pan premier Tusk przeprosił za swą wypowiedź „mocherowe berety” co tak chętnie przedstawia pan prezes. Nie słyszałem słów przeproszenia od pana J.K. za słowa, które były naprawdę podziałem polaków „my stoimy tu a oni tam gdzie ZOMO” ja nie jestem z panem, więc według najbardziej sprawiedliwych stoję po stronie ZOMO. Czy to nie jest socjotechnika nienawiści? Na koniec mogę panu powiedzieć nie mydl pan oczu społeczeństwu, uderz się w pierś i powiedz, że też stosujesz taką samą socjotechnikę a może tylko w lepszym wydaniu.
Zdzich / 2010-11-06 18:49 / Bywalec forum
Ooppoo- To już jest historia. Jeśli chodzi oto, co piszesz „PO najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy” z tym się z tobą zgadzam, nie trzeba być Apokalipsą, żeby to przewidzieć. Wcześniej czy później każdej partii, ruchu jest kres. Tak jest bieg historii i tego nikt nie odwróci. Ale w następnych wyborach czy wygra PO tego nie wiem, ale na pewno stworzy rząd koalicyjny być może z SLD i PSL. Dlaczego tak dedykuję to jest proste? Jak powiedziały dwie panie wykluczone z Pis-u, że partia J.K. zapędza się do narożnika i trudno będzie z tego narożnika jej wyjść. Przychodzi rok 2011 są wybory parlamentarne i jakie partie będą się liczyć, na pewno PO, PiS, SLD, PSL i być może RPP. (ruch poparcia Palikota, choć nie wróżę tej partii większego zainteresowania w społeczeństwie, ta partia zdobędzie tyle samo co partia Korwina Mike)Jest 2011 rok wybory i wyborach są proporcje PiS -38%, PO-29%, SLD-18%, PSL-5%. Dlaczego myślę, że PIS nie przekroczy więcej niż 38% co ja też myślę, jestem przekonany, mało, wiem bo obserwuję, to jest stały elektorat, który po zjedzeniu SAMOOBRONY i LPR mówiąc w nawiasie pana Endriu i Romana, nie jest wstanie wygenerować więcej nawet śmierć brata a teraz Pana Rosiaka nie pomoże. Nie jestem w stanie zrozumieć, mało nie mieści mi się w głowie, że Pan J K może po swoich wyczynach dobrać jakieś przystawki, które by zostały zniknięte po wyborach. Spróbuję poukładać koalicję. Koalicja PiS – PSL, która by dała możliwość stworzenia rządu, nie wchodzi w rachubę. PSl wejdzie w koalicję z każdą partią, która będzie wiedziała, że swoim podopiecznym może zapewnić stanowiska. PSL napewno z PiS-em nie wejdzie w koalicję, bo wie, że koalicja PiS – PSL to zniknięcie PSL-u ze sceny politycznej, tak jak LPR czy SAMOOBRONY. W obecnej chwili PSL jest na granicy progu wyborczego. PSL będzie wszystko robić by być w sejmie, a nie zniknąć ze sceny. Wejdzie w koalicję z każdą partią, która zapewni większość w rządzie wiedząc o swoim JA. PiS nie jest wstanie stworzyć dla PSL swego JA PSL-u. Po zwycięstwie partii J.K. i próba nawiązania stworzenia rządu, PiS ma problem. Pisałem PiS – PSL, teraz próbuję znaleźć, jaka partia może nawiązać koalicję z PiS-em w domyśle JK. SLD to jest partia, która też ma stały elektorat i nie jest partią nazywającą się przystawką. SLD za koalicję z PiS-em będzie chciała nie tylko stanowisk swoim podopiecznym, ale spełnienia obietnic wyborczych i to problem dla PiS-u. Choć mają podobne programy socjalne, ale będzie problemem czyj to jest program. Pan prezes były premier, winien wiedzieć o tym, ale i myśleć, że w III RP nie wszyscy go lubią i mają do tego prawo, że ma takie poparcie i tyko takie, więcej nie jest wstanie wygenerować wręcz ze swoimi wypowiedziami poparcie może maleć. Pan prezydent zleci stworzenie rządu panu J.K. i ten pan nie będzie wstanie przez miesiąc stworzyć rządu. Po miesiącu da propozycję tworzenia dla PO i tak jak napisałem na początku PO rządzi choć w koalicji ale rządzi. Pani, panie „Ooppoo” nie trzeba żyć historią przeszłością, a trzeba patrzeć do przodu.
Zdzich / 2010-07-19 21:22 / Bywalec forum
Na pewno nie wie ale większość społeczeństwa jest przekonana o tym, że śp prezydent był skory wywierać naciski na ludzi i podporządkowywać sobie. Pamiętamy te słowa spieprzaj dziadu, ta w czerwonym, ja panią załatwię, a dowódca samolotu, w którym nie chciał wylądować w Gruzji już nie jest pilotem.
Zdzich / 2010-07-19 21:05 / Bywalec forum
Zgoda moze by tak było. Ale pieski prezesa czy co innego robią i w tym całe sedno sprawy, żeby nie było piesków to też by nie było Palikota
Zdzich / 2010-07-19 21:00 / Bywalec forum
Prawda boli oj boli. Palikot mówi przecie to co wszyscy wiedzą. A może do Ciebie nie dociera prawda, ze śp prezydent był nadęty, pycha go rozpierała i dlatego zginęli inni uczciwi obywatele naszego kraju. Lech Kaczyński ma krew na rękach ja w to wierzę.
Zdzich / 2010-06-26 08:33 / Bywalec forum
Po czym sądzisz, że to Bronek dokonał cudu, może to Jacek lub Zbyszek chcieli pomóc Jarkowi i nie wyszło.
Zdzich / 2010-06-26 08:18 / Bywalec forum
Proponowałbym babci oddać dowód a zabrać lub schować buty
Zdzich / 2010-06-26 08:13 / Bywalec forum
Płacimy składki od wypadków drogowych OC, NW, i gdy ulegniemy wypadkowi to z tych składek będziemy się leczyć. Byłem świadkiem wypadku. Samochód ubezpieczony w Islandii kierowca sprawca wypadku nasz rodak, poszkodowana kobieta, której sąd przyznał odszkodowanie w wysokości 150 000,00 PLN od firmy ubezpieczeniowej z Islandii, dlaczego nasze firmy nie mogą płacić takich odszkodowań. Dopowiem, że firmę Islandzką bronił adwokat z Polski.Nie wiem czy wyrok utrzymał się do końca w mocy, ale gdy byłem świadkiem to sąd w pierwszej instancji taką kwotę za sądził.
Zdzich / 2010-05-01 23:27 / Bywalec forum
Dyplom nie mówi o inteligencji. Można mieć mnóstwo dyplomów a z jego treści wymowy bije kmioctwo
Zdzich / 2010-05-01 23:20 / Bywalec forum
Dziwią mnie twe wywody, bo przy katastrofie SU-27 w Radomiu śledztwo prowadziła Polska prokuratura wojskowa przy udziale strony Białoruskiej wcześniej podałem na ten temat linki
Zdzich / 2010-05-01 23:09 / Bywalec forum
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6988356,MON__mamy_czarna_skrzynke_Su_27.html

http://news.money.pl/artykul/odnaleziono;czarna;skrzynke;su-27,29,0,525853.html

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-odnaleziono-czarna-skrzynke-su-27,nId,138072

Ot i cała POLSKA rzeczywistość- Dobry Login przyjąłeś ponieważ taką mamy rzeczywistość, która manipuluje każdą wypowiedzią. I tak na temat katastrofy SU 27 w Radomiu piszesz o czytaniu relacji tylko czyjej relacji, kto to relacjonował i czy to jest prawda. Bo może się tak stać, że ktoś będzie Ciebie relacjonował i na Ciebie będzie się powoływał, a prawda jest taka, że po katastrofie SU-27 została powołana komisja badająca przyczyny wypadku w dwustronnym składzie, z udziałem Białorusinów.
Natomiast MON nie ujawniło wyników raportu komisji badającej tą katastrofę, a powołując na międzynarodowe przepisy stwierdza, że wyniki raportu może przedstawić tylko białoruska strona.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7162023,Nie_poznamy_przyczyn_katastrofy_Su_27_na_Air_Show.html
Zdzich / 2009-10-30 19:04 / Bywalec forum
Możesz podać kogo posłał, bo o tym nic nie słyszałem. Ale słyszałem że sprawie przecieku umorzono, pana Mirosława G ma przeprosić. Taki to jest szeryf Ziobro. A jeszcze jedno sądy 24 godzinne zapełniły sie rowerzystami.
Zdzich / 2009-10-28 22:02 / Bywalec forum
Zgadzam się, że media są trzymane na pasku i to takim, co się sprzedaje na dzień dzisiejszy, a dzień dzisiejszy to, co kupuje lud żądny igrzysk, Dziś jest Kamiński, Tusk a jutro będzie ktoś inny. I dopóki nie znajdzie się ktoś inny media będą ten temat wałkować dotąd aż znajdzie się inny temat. Nie wiew jak to będzie medialnie, ale dziś usłyszałem o żonie pana Hofmana. Ale czy to będzie medialne to rzecz wyników telefonicznych przeprowadzonych na umówmy się obiektywnych obywatelach. Właśnie dostałem taki SMS „Czy ZUS powinien zbadać sprawę zwolnień lekarskich odpowiedz na numer 7126 tak lub nie koszt 1,22 z podatkiem VAT” nie wiem o co chodzi ale większość odpowie na pewno tak. I to będzie podejrzewam następnymi igrzyskami.
Zdzich / 2009-10-28 21:40 / Bywalec forum
Kogo pozdrawiasz tych, co maja opaski na oczach. Może uważasz się za wyrocznię, bo ja dla nikogo nie wydaje wyroku dopóki nie osądzą mądrzejszy od mnie, czyli sędziowie. Za rządów Jarka była konferencja, która już osądziła o winie i po konferencji lud głodny igrzysk miał osądzić czy ten obywatel miał przeżyć lub zginą (w domyślnie politycznie). Mi się wydaje, że jesteśmy państwem demokratycznym i nic nam do osądzania o winie któregoś z obywateli. A ty już osądzasz to wina nie rządu tylko Donalda Tuska tak jak wszyscy politycy wypowiadający się w mediach, chwała tym politykom, że zaczęli w swych wypowiedziach mówić premier Donald Tusk, bo jeszcze przed miesiącem były wypowiedzi Tusk bez premiera natomiast wypowiadano premier Jarosław Kaczyński. Pan Jarosław Kaczyński to jest byłym premierem, a nie premierem i będę uszczęśliwiony jak zostanie byłym. Były premier tak jak wszyscy, którzy się wypowiadają za nim nie przedstawiają nikomu z nazwiska i imienia zarzutów, ponieważ wiedzą dosłownie, że za wskazaniem nazwiska idą sankcje prawne, które w skutkach mogły by pociągnąć do odpowiedzialności prawnej przed sądem, natomiast może nie znasz nowomowy komunistycznej, ale wypowiadasz się właśnie taką mową „zapewniał…wiarygodny…ludzie nie mają pracy……..powinni siedzieć” tylko to wszystko na dzień dzisiejszy trzeba udowodnić (kto zapewniał i co zapewniał, kto jest wiarogodny a jak nie to dlaczego, kto powinien siedzieć jak już to kto kogo skazał i za co), a nie mównic ogólnikowo. W minionej epoce, którą nazwaliśmy komunizmem takie określenia były dla wrogów ludu i państwa. Państwa określonego przez Pis jako nie naszego, bo narzuconego przez obcy reżim. Czy tego chcesz? To Ci dziękuję ja już przeżyłem ten okres i nie chcę wracać do tamtych czasów
Zdzich / 2009-10-28 08:57 / Bywalec forum
I tu się z tobą zgadzam dziennikarze nie dowiedli tego spotkania pana prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego z agentem KGB i tak samo stanie się z Panem Kamińskim. I w tym przypadku chodzi tylko, aby dołożyć przeciwnikowi. Nawet jak powstanie komisja śledcza to niczego nie udowodni. A politycy rządzący jak i z opozycji nastawiają się by obrzucać się błotem. Brud i tak pozostanie, choć nie wiem jak by się czyścili. Ktoś na tym portalu napisał, że to jest pranie po wierzchu, a plamy pozostaną, ponieważ żadna partia nie będzie prała swych brudów przed społeczeństwem.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy