Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Program Money.pl 11.01 | Co dalej z emeryturami Polaków? Ekspert tłumaczy wszystkie zawiłości

Czy obniżenie wieku emerytalnego było dobrym pomysłem? Na co powinni przygotować się emeryci w 2023 r.? Co dalej z waloryzacją świadczeń? I co powinniśmy wiedzieć o zapisie do PPK? Na te wszystkie pytania w najnowszym odcinku programu Money.pl odpowiada Oskar Sobolewski, ekspert emerytalny HRK Payroll Consulting. Jego zdaniem przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi czeka nas wysyp obietnic dla emerytów.
Tagi:
0
0
8
Podziel się
Komentarze (8)
zobacz więcej komentarzy (8)
KOMENTARZE
(8)
emerytka 55
2 tyg. temu
Panie Sobolewski ,proszę się zapoznać JAKO EKSPERT jakie emerytury głodowe wypłacał ZUS kobietom, które były członkami OFE i przeszły na emeryturę w podwyższonym wieku emerytalnym w 2016 roku mającym 61 lat .Pełna emerytura została im wypłacona po ukończeniu 67 lat.Czy tak zakładała reforma z 17 grudnia 1998 r? Dobrze znałam reformę i nie przypominam sobie ,a pamięć mam dobrą.W którym momencie i jaką ustawą taką krzywdę postanowili rządzący wyrządzić kobietom? Może o tym niech Pan też opowie.
Spoko koko
2 tyg. temu
Donald wróci, POdniesie do 70tki PO nowym roku 🤡
Logik
2 tyg. temu
Komentowany artykuł pod tytułem WIELKA REFORMA EMERYTUR jest kłamstwem..Sprawa dotyczy wyłącznie pieniedzy zgromadzonych przez emerytów w FUNDOSZACH EMERYTALNYCH Te pieniądze rząd morawieckiego chce zawłaszczyć,i wypłacać kiedy chce i na swoich zasadach..Zachęty stosowane przez rząd,w postaci dopłat budżetowych,to kropla w morzu,w stsunku kwoty będącej ,w funduszach emerytalnych.Pieniądze zgromdzone na PFE,są kapitałem tych pracowników,którzy ze swoich dochodów opłacali składki i to z dochodu po opodatkowaniu. wWrażam zdziwienie ,że centrala związków zawodowych MILCZY.Swiadczy to że związki zawodowe są atrapą ,i nie bronią interesw pracowniczych.
Heniek
2 tyg. temu
Kulawego Karzełka z Żoliborza nie interesują emeryci i ich zdrowie. Będą dowiezieni i mają tylko zagłosować, a potem mogą zdychać. Najważniejsze utrzymanie się przy korycie. 2,7 mld przesunięte z budżetu NFZ na propagandę PIS. Niech żyje Jarosław I sekretarz KC PIS.
Nie czytam
2 tyg. temu
Jak mówił o emeryturach stażowych to podniósł mi ciśnienie.