Forum

Komentarze użytkownika "obserwator"

Komentarze użytkownika: obserwator

Re: Lepper: Coraz bliżej wyjścia z koalicji

obserwator / 2007-07-13 09:22 / Tysiącznik na forum
Polityka współczesna to lekcja pokory dla wybrańcow narodu. Widzimy ich twarze na lawach sejmowych. Sa to twarze ludzi starych, z bagażem czasow mienionych, pietna historycznego nie da zapomnieć, pieczeć zachowań lat historycznie nieakceptowanych jest widoczna w zachowaniach posłów i senatorów. Prawda jest tez to iż w czasach PRL to robotnicy za talerz zupy pracowali aby państwo rosło w siłe a ludzie zyli dostatnio, takze akceptowano zawolanie " Polacy pomozenie, pomozemy, to było widać i słychac z okienek publikatorow. Teraz ten dorobek robotnikow został oddany innym , za male pieniądze, kapital zachodni i banki maja nieustające ciągle zniwa i mieć będa. Cały czas obserwuje sie ciągły wzrost zadłużenia na wszystkich szczeblach , takze prywatnych. Banki dusza się od gotowki i wciskaja ją gdzie tylko można. Spekulacja pieniądzem , gieldy, odsetki , fundusze to pomrocznośc dla umysłow. Zatraca sie praca organiczna, nikt jej nie chcial. produkowano miliony bezrobotnych. Bieda dziedziczy biedę. Powstałe ogniska baśniowego bogactwa, i skrajnej biedy to nie są dobre rozwiązania.
Samoobrona jako czynny uczestnik sceny politycznej winien winien do końca kadencji czynnie uczestniczyć we wladzach i spelnic obietnice dane spoleczeństwu i zapisane w dokumentach. Nie może tak być że wyeliminowanie Przewodniczacego kaze automatycznie zapomnieć o podpisanych zobowiązaniach. Wówczas życie , bezie przypominało życie człowieka zastraszonego, bezwolnego niewolnika.

Re: Lepper: To prowokacja nieznana w historii

obserwator / 2007-07-13 09:06 / Tysiącznik na forum
Z każda godziną wypływaja powalające informacje zwyklego obywatela. Obywatel nie czuje sie bezpiecznie, bo powoływani za zgoda obywateli przedstawiciele oranow mających zapewnic bezpieczeństwo, zatracili sie, stracili orientacje, to co się dzieje obraca się przeciwko obywatelom. Rządzenie polega na tym żeby obywatele byli szczęsliwi, syci i bezpieczni , także wolni zgodnie z zasadami demokracji i państwa prawa. Coś zlego dzieję się w ludziach, sa grupy które dzialając w ukryciu bawia się w teatr , cyrk polityczny.
Samoobrona winna jest społeczeństwu, milionom wyborcow wyjaśnienie , co sie aktualnie dzieje w państwie , powinna wystapić o powolanie komisji sledcznej , bo spoleczeństwo nie jest nierozumne i prawda mu sie nalezy.

Re: Aumiller będzie ministrem rolnictwa?

obserwator / 2007-07-11 14:15 / Tysiącznik na forum
szkoda że nie jestem pająkiem, mialbym więcej oczu. nie widzę wszytkiego, jestem zdezorientowany, obserwacja utrudniona. Czas pokaże , ale pewności nie mam co zobaczę. Wiem tylko że kiedyś było w Naramowicach wielkie gospodarstwo alu juz go nie ma, na tym ternie duzo się buduje, jak mnie pamięć nie myli dyrektorem wowczas był kandydat na ministra rolnictwa. W Samoobronie od niedawna, ale umiejetnośc spadochroniarza opanowana do perfekcji. Pamietam go z posiedzeń komisji jak Pana Gruszki zabrakło, zatem może nie da się zlapać jak poprzednik w zastawione sidla, ale ku czemu to wszystko zmierza sam nie wiem, obserwator stracił orientacje, brak kompasu w zasiegu ręki.
obserwator / 2007-07-11 12:22 / Tysiącznik na forum
Napisałem wniosek do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie zgodności z konstytucja wykreślania przez lekarzy w szpitalach uzgodnionych wiele miesiecy temu i zapisanych zabiegow i operacji. TK odpowiedział na piśmie iz wnisku nie może przyjąć, bo sa organy ktore moga to zrobić. TK wskazal Rzecznika Praw Obywatelskich do ktorego wniosek został skierowany. RPO odpowiedzial że strajk lekarzy jest legalny i strajkujący zapewniaja opiekę dla ratowania zycia. Wszystkie odpowiedzi skierowałem do Sejmu i do dzisiaj nie otrzymalem odpowiedzi. W ostatnich dniach RPO apelował do lekarzy o powstrzymywanie się od strajku zw zakresie szkodzenia pacjentom, mysle że dotyczyło to glodowek lekarzy , którzy następnie udawali się na L-4, dyrektor szpitala w Warszawie podejmował decyzję , że z powodu braku lekarzy chorych pacjentów z udziałem roddziny szarpiacej się z personelem, wywożono do innych szpitali w większości poza miasto. Zatem pisząc wniosek do RPO winien on być zauuważony i RPO winien wnieśc do TK wniosek o zbadanie zgodności z konstytytucją niektórych przepisów ustaw , bo zagrożone zostało życie i zdrowie pacjentow. Zatem podsumować można, iz zwyly obywatel, podatnik, potencjalny pacjent nie ma nic do gadania, bo art68 Konstyucji nie daje mu możliwości sprawdzenia biurokratycznych zapisow majacych na celu wyłudzenie pieniędzy na świadczenia ktore nie zostały wykonane a zgloszone zostały do zaplaty przez NFZ. To jest zwyczajne zlodziejstwo i winno byc ścigane prawem, pisały o tym publikatory. Zatem ostrożnie z wylewaniem pomyj na głowe obserwatora.

Re: "Operacja Lepper" to wielka mistyfikacja?

obserwator / 2007-07-11 12:07 / Tysiącznik na forum
Rzecznik CBA winien wypowiedzieć sie, to za duza sprawa żeby milczeć, mam ndazieję że dzienikarze dojda do prawdy, spoleczenstwo chce wiedzieć, tak mysle, Trybun Ludowy zrzucony z piedestalu, czy zgodnie z prawem czy nie, czy to była prawda ? czy fałsz?

Re: Koniec głodówki, ale "białe miasteczko" zostaje

obserwator / 2007-07-11 08:47 / Tysiącznik na forum
głodówki w wykonaniu pielegniarek i lekarzy to erozja zachować etycznych, to polityczna prowokacja, to igranie uczuciami ludzkimi, to zabawa w Pan Boga, ludzie słuchaja swoich przywodcow zwiazkowych, jacy oni sa to widać, jacy byli, to napisali dziennikarze. Uwazam że to miasteczko , to wylegarnia zlych zachowań, aze rotacja była duża, zło rozeszło się po Polsce. Nie maja nic do gadania podatnicy i potencjalni pacjenci. Mają placic i placić, kontrolować co się dzieje z ich skladami nie maja prawa. Lekarze i pielegniarki moga pracować po uważaniu, ale to zdrowia i bezpieczeństwa pacjenta nie zapewnia. Zaświadczają o tym pawulon, zakażenia dializowanych , posocznica idąca za brudem, zaszczepianie żółtaczki wirusowej C . to tylko przykłady. Układ samorzadu lekarskiego jest tak silny że pacjent jest na straconej pozycji. Czas na zmiany i podniesienie wydajności i człowieczeństwa , szczególnie w szpitalach,

Re: "Wprost": Maksymiuk na wicepremiera

obserwator / 2007-07-11 08:37 / Tysiącznik na forum
Przedstawiona w komentarzu burza mozgow doprowadzila do konsolidacji mysli i podjecie wlaściwej decyzji. Dzięki potencjalowi tkwiacemu w ludziach reprezentujacych ludzi biednych wsi i miast, mimo prowokacji, podjęta zostala wlasciwa decyzja. Wyksztalciuchy sie nie popisały, spaprały prowokacje, od dzisiaj juz nikt nie bedzie wierzył w sprawiedliwosc , bo nigdy jej nie było. Czyżby zadzialal efekt kuli snieżnej i nalezało pokazać sukcesy, ale rola modliszki zjadającej swojego partnera, to bedzie bolalo dlugo. Politycy igraja uczuciami ludzkimi,

Re: Lepper: Czekam na dowody

obserwator / 2007-07-11 07:36 / Tysiącznik na forum
Wypowiedzi SLD to dla mnie zawirowane , niespojne mysli rodem z kabaretu politycznego. Już wiadomo że świat a zatem i Polska każe zastanawiać sie czy warto akceptować polityków jeżeli nie potrafia spokojnie , jak gracze szchowi rozwiązywać problemy. Zbytni pośpiech w wypowiedziach i dzialaniach to nic dobrego ani dla wyksztalciuchów ani dla biedaków nie posiadających wyksztalcenia wyższego. Problem jest o wiele poważniejszy, dzisiejsi starsi wiekiem profesorowie nie nadażają za przemianami w nauce, swiat pędzi do przodu jak huragan a stare myśli nie nadażają. Problem jest w tym że tych starych mysli jest duzo za duzo, oni kształtują ten świat, sami pozwalaja sobie na wiele a eliminuja młodych zagrazających ich pozycji zawodowej , naukowej. Takim przykładem biedaka ktory przebil sie się przez sito wykształciuchów jest Przewodniczacy Samoobrony. Juz wiadomo że jego potega myśli powoduje ze wyksztalciuchy sprawiedliwości bedą cenzururowani za nowomowe sprawiedliwości która sprawiedliwością nie jest. Jezeli specjalnie zmontowania została prowokacja, a juz widac że tak było, to dymisja była przedwczesna, nawet jak na gracza politycznego tej klasy co Premier. Nie chcialbym byc ani chwili na miejscu Premiera bo to praca ponad siły, nie mozna być aniolem jezeli szatani sa wsrod nas i to ilu. Walka z Samoobrona czyli z ludem wsi i miast , , co potwierdzaja ostre , potepiające wypowiedzi dzialaczy PSL i innych, PO która jest matecznikiem wykształciuchów dwoi się i troi aby dokopać Samoobronie. Samoobrona ma plan działania, ma program a co ma PO ... figę z makiem. Przewodniczący PO ze swoja propozycją odwoływania po koleii wszystkich członkow w rzadzie , pokazał krotochwilne oblicze, że prawidla polityczne ma za nic i bawi sie w cyrk polityczny. Dziennikarze pokazują sadaze ale chyba sami w nie nie wierza, bo sa nietrafione jak cala statystyka ktora duzo mowi ale nie mówi calej prawdy. Jezeli badania dziennikarskie potwierdą że wydano duże pieniadze na mistyfikację, to każdy może obawiać się najgorszego, nikt nie może czuć się bezpieczny.

Re: Jest wniosek o uchylenie immunitetu Łyżwińskiego

obserwator / 2007-07-10 18:44 / Tysiącznik na forum
Miałe, okazję widzieć Pana Łyżwińskiego z bliska na konferencji prasowej. Nie mogę uwierzyć że kobiety mogły go pociagąc w spoob smaczy bez instyktu samozachowawczego, że tracil głowe bedąc sam na sam z kobieta. Mam w oczach jego żonę, niczego sobie kobieta, on ja wybral, on z nia żyje. Slyszalem i widziałem zachowania kobiet, nie wierze kobietom, one z nienawiści zrobia wszystko żeby zaszkodzić , trudno się obronić. Nikt nie dyskutuje nad faktem zabicia dwóch kobiet prze zbrodniarza wypuszczonego z więzienia a wypuściły go osoby odpowiedzialne, wyksztalcone w dziedzinie pilnowania sprawiedliwości, ten zbrodniarz oszukal wymiar sprawiedliwości, oszukał psychologow, wyszedł z więzienia i zabil. Sensaci starszło tylko na chwilę , juz nikt nie wraca do tego tematu, Ludzie wymiaru sprawiedliwości którzy zadecydowali o jego wypuszczeniu, nie poniosa żadnej kary, kobietom zamordowanym nikt zycia nie wroci. Pan Łyzwiński nikogo nie zabil, a kobiety potrafią byc okrotne, czy rzeczywiście mowia prawde , czy oskarżyciele wykonali swoja prace dobrze, czy tez została wykonana jak z tym zbrodnairzem wypuszczonym na wolność. Dlaczego sprawidliwość może przez zaniechanie przyczynić się do najgorszego i nikomu nie stawia się zarzutów, ja nie słyszałem i nie czytałem na ten temat. Trwa w tej chwili totalna nagonka na Samoobronę, dlaczego? Doradzam ostrozność, za duzo rozwodow, za dużo aborcji, za dużo pijaństwa, za dużo palaczy papierosow, to nakazuje przyjżeć się kobietom zeznającym przeciwo mężczyźnie, w dodatku ta kobieta wykupila mieszkanie własnościowe, jeździ samochodem , wielokrotnie klamała, czy sprawiedliwość jest ślepa.

Re: Ziobro: Są dowody na udział Leppera w aferze

obserwator / 2007-07-10 18:28 / Tysiącznik na forum
Już mozna mieć wątpliwości, dzienikarze jednak nie próżnuja, już widzieliśmy dzialkę, powiedzano że ten przepiękny teren kupila firma z Warszawy w ubieglym roku, że złozono wnioski z sfalszowanymi podpisami, powiedziana że są roznice i zostaly wychwycone przez wladze tego terenu, Pan Leper powiedzil że nie zadnego problemu z odrolniczeniem jak sie przypilnuje dokumentacji, zatem o co tu chodzi? jak dziennikarze dojda do sedna sprawy to ich wielokrotnie w postach bede przepraszał że o nich ostatnio pisałe z zacięciem godnym lepszej sprawy. Byc może jest to afera wielowątkowa zmontowana , przez kogo????
obserwator / 2007-07-10 18:18 / Tysiącznik na forum
Lorunia widze że ten dżentelmen nie pasuje kobietom, chowa się, pokazuje się po dlugiej niebytności z myślami nieuczesanymi, rzeczywiście nie jest lubiany, ludziska odchodzą od telewizora jak go pokazuja, bzdur nikt nie lubi słuchać.Twój komentarz jej OK, tez podobnie myślę, tylko mnie sie w nim nie podoba zwierzę polityczne, ktore winno byc a nie jest > rodzaj nijaki, jak długo jeszcze.

Re: PO: Odwołać cały rząd

obserwator / 2007-07-10 18:13 / Tysiącznik na forum
PO to ponad 130 posłow, to armia dzialaczy, polityków, posiadająca zaplecze, podatnicy laca i co maja, figę z makiem, tatarakiem. Jak mogą posłowie siedzacy sobie wygodnie na kanapach , żądać odwolania rżadu jak smi nie pracują tylko gardlują , ale pieniądze biora bo sa poslami opozycji, dietetycznymi, biora pieniadza za nic, może jednak coś robią, głosuja w większości na nie wspolnie z lewica zatem sa lewica , to jest smutne że az tak wielu psuje jak niegrzeczne dzieci zamiast budowac na mocnych fundamentach.

Re: Samoobrona zostaje w koalicji

obserwator / 2007-07-10 18:04 / Tysiącznik na forum
Przewodniczący Samoobrony to talent nad talenty, nie nadarmo był bokserem, imie połozony na dechy, znaleźć oddech i pozbirać sie, znaleźć wyjście z patowej sytuacji. Na tym etapie rozwoju spolecznego Polska potrzebuje polityka którego akceptuja ludzie prości , wyksztalciuchy jegi nie lubia az do nienawiści , co widac i slychać. Jednak Samoobrona potrafi grać w szachy a to królewska gra, jeszcze wszystko może się zdarzyć. Przewodniczący PO w zbliżeniu z Przewodniczącym Samoobrony to ten ostatni jest mędrcem stany a ten pierwszy nikim. Dać propozycję głosowania wotum nieufności po koleii dla wszystkich czlonkow, to może wymyśleć tylko glowa pelna nienawiści i złych myśli, obrazona na cały świat że przegrala wybory prezydenckie mimo że tablowidy byly na każdym zakrecie i jak jeden z politykoe powiedzial że mozna bylo poslugiwac się jak drogowskazami, tak wiele ich było. Mam nadzieję że od tej chwili to PO zatopi sie bo paltforma tonie , wyksztalciuchy nie wytrzymuja starcia z biedniejszymi członkami spoleczeństwa.

Re: SLD i PO: Rozwiązać Sejm

obserwator / 2007-07-10 17:30 / Tysiącznik na forum
Negacja wszystkiego co robi rzad, wspieranie strajku politycznego lekarzy i pielęgniarek, wszystko na nie, zeby zaistnieć w pamięci wyborcow, ale wyborcy pamiętaja nie wierza w dobre intencje, jak coś się zepsuje to śmierdzi, ta dececja nie pachnie pięknie, dlaczego lewica polska nie potrafi pieknie sie spierać w opozycji, pokazywać dobre intencje. Dlatego socjalizm mimo ze lubiany przez biedakow, w wykonaniu SLD przyniesie placz i zgrzytanie zębow biedakom, juz tak było i nic się nie zmieni, pamietajcie o tym wyborcy, nie zapominajcie o occie na pułkach. Nie wierzę w przedterminowe wybory, rodzimy talent polityczny Przewodniczacego Solidarności nie da się złamac tym którzy jak on mówi juz byli i nic nie zrobili.
obserwator / 2007-07-10 14:10 / Tysiącznik na forum
podam jeden przykład: pozyskiwanie pieniędzy dodatkowych bez pracy a z tytułu być w miejscu ktorym się jest: dziennikarze pisza przedruki, czynia świństwa, maja za placone za wilekkrotne powielania, warto to robić mając w tle 50% koszty uzyskania przychody > obligatoryjne, Panowie Profesorowie pisza to co pisza , powielaja w nieskończoność, tez maja 50% koszty uzyskania przychodu. lekarze w swoich gabinetach nie mają kas fiskalnych rejestrujących, adwokaci nie maja kas fiskalnych rejestrujących i tak dalej. Reforma finansów juz dawno miała być a nie jest, tak długo jak jej nie bedzie nie ma warunków do powstania klasy średniej , to co teraz jest to namiastaka powstała z zamąconej wody. Sa grupy ludzi ktore stworzyły dla siebie super warunki placowe, emerytalne, sa to setki tysięcy nauczycieli ktorzy zostali funkcjonariuszami a mimo to strajkuja. Pacjenci i pracodawcy placą skladki na NFZ ale art 68 Konstytucji nie pozwala sprawdzić pacjentom czy szpitale i lekarze zgodnie z prawda materialna rozliczaja usługi związane z leczeniem pacjenta. Zatem jest wiele rzeczy ktore zainteresowane środowiska beda bronić do utraty krwi, nawet dopuszcza do tego żeby obecna władza odeszla w niebyt polityczny, i wrociły czasy znamienne, korzystne dla wybrańcow a nie dla tzw. lupenproletariatu.

Najnowsze wpisy