Forum

Komentarze użytkownika "obserwator"

Komentarze użytkownika: obserwator

Re: Rząd chce unieważnić Lepperowi weksle

obserwator / 2006-10-12 16:17 / Tysiącznik na forum
Sprawa weksli pokazuje, że istnieje potrzeba uzupelnienia regulaminu sejmowego, ale to bedzie trudne bo umowy i weksle podpisal zwiazek zawodowy. Myślę, że to robota dla speców od finansow, aby uporządkować sprawę weksli, przyjmuje sie w działalności > że jeżeli nie zabronione to dozwolone, tak moze by w tym przypadku.
Dzisiaj mamy do czynienia z poważniejszymi sprawami, weksle to pryszcz, Pan Wałęsa z sądu nie wychodzi , musi cały czas udowadniać swoję niewinność....a czy jest niewinny? Pan Rokita i Platforma Obywatelska odmawia komentarza, ale będzie musiała, schowanie się pod stoł nie pomoże, życie ukaże prawde jaka by nie była. Pan Komorowski wiecznie mówi o koruocji politycznej az woda w butach chlupocze tak wygląda wiarygodność tego Pana.
Szef samoobrony dzisiaj dał do zrozumiemnia że planowany na szefa rządu był Prof. Zoll ale Platforma Leppera puściła w śmiesznaść i tak to trwa, te radośc i uciechę posłów atformy było słychac i widac na sali sejmowej > krzyki, tupanie, śmiech, jazgot.
Tyle nienawiści od potęznej opozycji liczącej kilkaset posłów dawno nie słyszałem w jednym miejscu. Partie polityczne oszczędzaja koszty i z Sejmu zrobiły sobie trybunę polityczną swych partii , teatr polityczny, a stanowiska marszałków sejmu słuza partiom politycznym >> godności sejmu to nie przydaje ale kosztow obsługi tak, nie usprawiedliwia tych posłow wskazywanie , że do opozycji należy krytykowanie. Gdyby było stanowisko Platformy znane wyborcom, to by na Platformę nie głosowali, klamstwo powinno zostać obnażone, to nie opozycja to dekompozycja.
Lepper przy tych szaradach politycznych mimo że jest mistrzem to okazal sie mały fikuś w obliczu zderzenia z Platforma i SLD.
Będzie rozdanie pokerewe niebawem, zobaczymy? sam bede oczekiwał, bo polityka urasta do gry w lotto? a to daje dreszczyk emocji.
obserwator / 2006-10-12 16:35 / Tysiącznik na forum
rybka>> bardzo lubie czytać Twoje wpisy, malo jest kobiet twardych, ktorym blizej do zwierzęcia politycznego niz do garow w kuchni. Ale jeżeli jedno i drugie nie jest Tobie obce to pozazdrościć wybrańcowi, ma kobiete z charakterem i o kwiatach nigdy nie zapomni. Ja jestem wiecej sympatykiem PiS, ale jaki by ten swiat byl gdyby nie było innego zadania. Zatem rybko spierajmy sie pieknie, nie bede cierpiał jak zostane wytargany za uszy. życzę milego dnia. Ps. jestem też rybką ze znaku zodiaku.
obserwator / 2006-10-13 18:53 / Tysiącznik na forum
Pani Agato podziwiam i cenię Pani wypowiedź, bo jest na topie, oddaje także moje przemyslenia, zatem jest nas więcej, być może wymusi to na liderach PO liczenie sie z wyborcami _ wyborcy maja kartę wyborczą w garści i już wiedzą co z nia zrobić. Obserwuje dużo wypowiedzi klamliwych , czy liderzy PO zapomnieli z dzieciństwa że mówienie prawdy to sama prawda, ja jej nie widzę dzisiaj jak liderzy dorośli, uznaje sie powszechnie , że liderzy PO są niewiarygodni i tak ich ocenia większość z moich przyjaciół ktorzy głosowali na PO. Teraz mówia, iz jezeli PO nie usunie ze swych szeregów skopromitowanych liderów to nie bedą głosować na listy PO.
obserwator / 2006-10-13 19:10 / Tysiącznik na forum
Pani Julio1 > widze, że Pani dość często zamieszcza komentarze o sprawiedliwości. Nie zgadzam sie z Pani wypowiedziami, dlatego - że przypominam , iz społeczeństwo darzy instytucje sprawiedliwości na minimalnym poziomie 16%. Przypominam, że mamy najwięcej na głowe mieszkańca: sędziów, prokuratorów, adwokatów a ludzie sa wyjątkowo niezadowoleni. Nie będe rozwijał tematu, ale osobiście mogę potwierdzić , że nie jest dobrze, nie będzie dobrze, zaufania społecznego sądownictwo nie odzyska. Przebudowa instytucji moim zdaniem jest blokowana od wewnątrz, czytałem, że np. sady wojskowe po wojnie skazały na karę śmierci 6000 patriotów , z czego większość wyroków wykonano, ci co wydawali wyroki dzisiaj maja astronomiczne emerytury inaczej rewolaryzowane niz ofiar , które żyja w biedzie, smutku po utracie najbliższych, skazanych przez dyspozycyjne sądy. Zatem Pano Julio, proszę posypać głowę popiołem, bo tak trzeba, ja mam nadzieje , że jeszcze się doczekam zmian >> tylko wtedy to nastapi jak wszyscy wyborcy zagłosują na PiS, PiS majac władze i głosy niech pokaża co potrafia, jeżeli nie potrafią , to kartka wyborcza za 4 lata zmiecie nieudaczników w zapomnienie.
obserwator / 2006-10-16 15:09 / Tysiącznik na forum
maa>> rzeczywiscie sprawiedliwy to ja, ale to dlatego, że nie chciałem zmarnować tekstu, bo sie nie zalogowałem, widać komentarza skutecznego , >> bo komentarz TKM >> jest zgryźliwy - zatem strzał w dziesiątkę. Pierwszy raz zobaczyłem skale puszczenia nerwów przez o mało co premiera z Krakowa. Zaatakował dziennikarkę bogu ducha winna , ale jej nie zastraszył a próbował. Widać było , że uderzyć w stól to nożyce sie odezwią. Te 15 minut pozostawia zniesmaczenie jak fala tsunami, która zmiecie posła, którego pożera ambicja a trupy z szafy zaczynaja wychodzić. Każdy może sobie poczytać, co Pan Rokita dzisiaj mówił, w internecie jest wszystko.
Dziennikarce która spowodowała odkrycie się Pana Rokity serdecznie gratuluję i podziwiam.

Re: Trybunał uznał blokowanie

obserwator / 2006-11-03 18:19 / Tysiącznik na forum
Sprawa jest bardzo poważna, jest barometrem intencji, partie PO, SLD, PSL dalej się ośmieszaja się i tracą pieniądze na przegrane procesy, mam taka nadzieje, że liderzy tych partii zaplacą z własnych kieszeni a kije samobije z bajki wygarbują im karki. Obserwowane konferencje prasowe z udzialem liderów partii PO, SLD i PSL to są ci sami od lat towarzysze, dalej zamącają wodę aby ukryć niemoc za słowami wzgardy, swoją bezsilność i duszę posłowania dietetycznego , czyli uprawiania nieróbstwa >> bo krzyki i wrzaski rozpaczy trafiaja w próżnię i odsłaniają złąwolę działaczy SLD. PO, PSL. Mam nadzieję że wyborcy dostrzegą miernotę kandydatów SLD, PO, PSL i w czasie wyborów , ich kratki pozostana puste bo krzyżyki aprobaty otrzymają kandydaci rzetelni ,pracowici z dużą wyobraźnią, znający wartość słowa. Blokowanie list pozwoli wcześniej dogadać warunki współpracy, tak że po wyborach odwrotnie samorządy moga pracować ku chwale Ojczyzny, jezeli tak sie nie stanie >> mieszkańcy zostana zadłuzeni aż na kilka pokoleń do przodu, to byłoby fatalne rozwiązanie dla mieszkańcow. a tak sie stanie jeżeli większość będa stanowili wybrani z list SLD, PO, PSL.

Re: PiS wygrywa w gminach, PO w sejmikach

obserwator / 2006-11-13 19:17 / Tysiącznik na forum
Już myślalem, że dużo wiem ale okazało się że życie potrafi zaskoczyć niesamowicie, myśle że każdego myślącego obywatela. Miałem okazje z bliska oglądać wybory i uczestniczyć w liczeniu glosow, działo się w nadwarciańskim duzym mieście, gdzie jest wspaniale jezioro maltańskie i nie tylko. Co było dla mnie zaskoczeniem, dość duża liczba glosow pustych, bez zakreślonego znaku x na listach do sejmiku, co zaświadcza o tym , iż wyborcy nie wiedza jakie znaczenie ma sejmik i dlatego na nikogo nie głosowali >> nie zdarzyło to się na pozostałych listach wyborczych. Domniemam , że wyborcy kierowali sie totolotkową sympatią dla poszczegolnych partii a nie wiedza merytoryczna jak dzialają i po co są sejmiki. Jest to smutne, i podawane komunikat, y że Platforma zwyciężyla w sejmikach o niczym nie zaświadcza, bo totolotek jest nieprzewidywalny. Zatem Platforma będzie miała trudne zadanie i mam nadzieję że w przeciwieństwie do posłów dietetycznych w ilości 100 posłów nareszcze wspolnie z nowymi przedstawicielami do sejmiku pokażą co potrafią. Mam nadzieję, że nie będzie to wieczne utyskiwanie i krytykowanie, także pokazywane twarze będa pokazywane z natury a nie modelowane komputerowo bez zmarsczek ze skóra nastolatek , a słowa będa prawdziwe a nie zapętlone jakby wirowała mętna woda żeby wszystko ukryć.
Wielokrotnie krytykowałem Platformę za nieróbstwo i mam nadzieje, że dopiero teraz wyborcy tak prawdziwie pochylą się nad Platformą i prawda okaże się zabójcza dla dzialaczy Platformy. Chcialbym sie mylić, bo moja pomyłka >> to bedzie dobre dla Polski, a dobro Polski jest najważniejsze.
Chciałby podkreślić, że podziwiam dobra poznańską organizację wyborow, są logistycznie dobrze przygotowane i przeprowadzone, wymaga to dużego wysiłku zarówno od pracowników samorządowych jak i służb porządkowych wlącznie z policją. Na każdym kroku napotykalem się na życzliwą i uśmiechnietą twarz, wszystkich z ktorymi mialem okazję zetknąć się zarowno w lokalu wyborczym jak i przy procedurach pobierania i zdawania materiałów wyborczych >> Dziękuję serdecznie.

Re: Rząd chce ograniczyć niezwisłość sędziów

obserwator / 2006-11-15 18:55 / Tysiącznik na forum
Nieskazitelność sędziego winna być przezroczysta a nie jest, bo sędzia jest człowiekiem a człowiek łakomy dóbr doczesnych jak życie pokazuje może zejść za złą drogę. Zatem każdy przestępca, winien ponieść zasłużoną karę, jeżeli jest nim sędzia >> kara winna być surowa, bo obywatel zwyczajny dostaje szczegolna karę jak popelni przestępstwo przeciwko funkcjonariuszowi. Jeżeli obecnie sędzia ma wysoka pensję i atrakcyjny system emerytalny winien być nieskazitelnym człowiekiem a jeżeli nie jest, co pokazuje kilkadziesiąt tysięcy skarg obywateli >> tak procedowano dzisiaj w sejmie. Ja osobiście mam jako obywatel zainteresowany pracą sądów, wręcz tragiczne zdanie, sądy są niesprawiedliwe i nie zmienię swego zdania. Myśle, że powstawać będzie jeszcze wiecej stowarzyszeń obrony przed niesprawiedliwymi wyrokami sądów, bo zamiast być lepiej jest gorzej. Wyborcy nie sa w stanie wygenerować dużej siły politycznej dla natychmiastowego wprowadzenia zmian dzialających jak skalpel. Mam nadzieję, że kiedyś się doczekam. Platforma nic nowego nie wniesie, to dekadenci, dużo mówia a ich działania to pozory tzw. zasłona dymna. Układ polityczny jaki jest a wybory do samorządów go wypchnęły mimo przeklamanych prognoz wyborczych, można przyrownać do kuchni gdzie uwija się kucharek sześć, stare przysłowie mówi: gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść. Szkoda pieniędzy na wybory i wysiłku ludzkiego, bo z tej mąki chleba nie będzie.
obserwator / 2006-11-23 21:02 / Tysiącznik na forum
do Sabre>> czytając : mam nieodparte wrażenie że czytam myśli człowieka sfrustrowanwego, niezadowolenego, ktoremu się nie udało, może to prowadzić do nieporozumień, bo ktoś czytając uwierzy a to nie jest prawda, to myśli rodem ze zmąconej sadzawki mogące wprowadzać w bląd, bo z prawdą niewiele maja wspólnego. Totalna krytyka to zmacona woda, 130 dietetycznych posłów PO , leniwie siedzących na kanapie PO, nic nie robią i powinni odejść w niebyt, ale sa i szkodzą, to tragedia, a wyczyny męża kandydatki na Prezydenta W-wy to obstrukcja zdrowego rozsądku, myśle że Twoje pisanie to jak p********** chorego człowieka, bo wysilek myślenia zrodził mysz w ciele słonia. Zal mi Ciebie.

Re: PO: Odrzucenie naszej propozycji to błąd PiS

obserwator / 2006-12-09 23:16 / Tysiącznik na forum
Jestem zniesmaczony obserwując skandaliczne zachowanie Platformy, składane propozycje polityczne to spadek na dno bo zdrowego rozsądku brakuje. Żal straconych pieniędzy i czasu, bo dietetyczni posłowie w liczbie 130 zamiast pracować to bez uczucia wstydu biora duże pieniądze dając w zamian tak mało. Podatnicy płacą wysokie podatki i żal serce ściska jak widzi marnotrawienie publicznych pieniędzy, tylko dlatego że opozycja > Platforma , chce nowych wyborów, wbrew zdrowemu rozsadkowi, bo mogła rządzić a nie chce, to tchórzostwo i uprawianie gier gabinetowych posunietych do granic absurdu. Czas kończyć tę grę, rozsądni posłowie PO winni uporzadkować scene polityczną , bo nie może tak być, że tak niewielu może tak dużo złego proponować i czynić, udając obrażone niewinności. Mam żal do dziennikarzy za płytką i naciąganą interpretację zjawisk > mam wrażenie, że dziennikarze sami tworza fakty polityczne, co niebawem spowoduje, że autorytet dziennikarzy legnie w gruzach.
Ostatnia wiadomość, że poseł Łyżwiński nie jest ojcem, każe zastanowić się nad granicami zademonstrowanego fałszu politycznego i uwikłania dziennikarzy w coś co tworzy piekło na ziemi.

Re: Wyniki badań DNA Łyżwińskiego mogą być wcześniej

obserwator / 2006-12-09 23:34 / Tysiącznik na forum
wyniki badań już są, prokuratura pokazała sprawność operacyjną, to dobrze, ta intryga dla gazety winna być jak trucizna, bo sama intryga był jak jad wstrzykiwana porcjami i w umyslach ludzi zawsze zostanie ślad, bo blizny długo się goją. Sądze, że za tego typu ekscesy, prawo , sądy dla dziennikarzy winny być bez taryfy ulgowej, winny sugerować pracę np. przy pracach ziemnych i prymitywnych. Powiem więcej, kto świnią jest ten niech zajmuje się i przebywa wsrod świń, bo tam jest jego miejsce. Politycy ktorzy akceptuja i wykorzystują wszelkie mozliwości do walki politycznej, bez honoru i smaku, winni zniknąć, bo smrod jaki zostawiaja jest nie do zniesienia.

Re: Lipiński: Oskarżenie Leppera może przyspieszyć wybory

obserwator / 2006-12-09 23:47 / Tysiącznik na forum
Od zawsze tak było, że każda polityczna, a szczególnie polityczna opozycja chce wcześniejszych wyborów, pozwala to dyscyplinować członków własnej partii, zmuszać ich do uległości za wszelką cenę, inaczej bieda i zgrzytanie zębów, bo robienie wolnej amerykanki jest konieczne -partia opozycyjna Platforma ma 130 posłów > nazywam ich dietetycznymi bo kasę biorą olbrzymią, a efekty ich rzetelnej pracy są znikome, przedkladaja pomysły i ciskają slowa na partie rządzące a sami do rządu wejść nie chcą, tylko gracze to lubią, ludzie pracy tak nie postępują. Sądzę że zimny prysznic jaki otrzymały Samoobrona i LPR pozwoli tym partiom umocnić sie po trudnych chwilach, a inne partie opozycyjne udające że sprzyjają Polsce, zawedruja na śmietnik historii.
obserwator / 2006-12-10 08:50 / Tysiącznik na forum
antyPis czytam i oczom nie wierzę, nastąpiła zmiana, jednak czynniki zewnętrzne nagą prawdę odsłoniły, nie można trwać wiecznie przy przegranych ludziach polityki, ktorym brak dobrych pomysłow, ciskają się na wszystkie strony bez ładu i składu, widać , że ugrzęźli w bagnie. Prawdą jest, że nie lubię kandydata Premiera >omc > z Krakowa ale nie zaprzeczam, że jest piekielnie inteligentny i skromny , nie dązy zachłannie do pomnażania majątku, zachowując godność i przywiązanie do etycznej strony życia, można się przecież spierać pięknie. Dlaczego pretorianie szefa Platformy nie pokazują swoich żon, Rokita pokazuje i widzę, że ta kobieta ma to coś co budzi sympatię i zaufanie a przy tym jest niezwykle pryncypialna. Kiedyś pisałem o autorytetach ,których pomniki legły w gruzach a pamięć odchodzi w niebyt , lądują na śmietniku historii współczesnej: Prezydent skaczący przez płot, Prezydent cierpiący na chrobę goleni, inkwizytor PO który nagle zamilkł bo sąd depcze mu po pietach, oraz cień samorzadowy oczekujący na rozwiazanie bo prawo ma rozstrzygnąć czy wziął korzysć , zatem nie może doradzać jest martwy w polityce i wielu innych np kandydat na ministra finansów PO który nie potrafi sporzadzić wlasnego PIT. Zatem zmiany winny zachodzić bo afera rozporkowa staje sie niesmaczna a kobiety nie wybaczą twórcom afery, bo źaden pracodawca nie bedzie rezykował zatrudniania kobiet bo otarcie się molestowanie seksualne jest jak rak ktory pożre ofiarę złej kobiety i jego rodzine zrujnuje.

Re: Wyrok na Husajnie natychmiast po procesie apelacyjnym?

obserwator / 2006-12-13 19:17 / Tysiącznik na forum
Dlaczego czlonkowie Unii Europejskiej nie są przeciwni kary śmierci. Ten wyrok będzie hańbą dla kazdego wymiaru sprawiedliwości i instytucji prawnych, bo tylko one sa zdolne do powstrzymania eskalacji zbrodni bo ten wyrok bedzie zbrodnia przeciwko ludzkości. Dalczego nie podaje sie ilości zabitych i zamordowanych irakijczyków od dnia rozpoczęcia wojny w tym kraju miesiąc po miesiącu. Niektóre publikatory mówia o ponad 500 tysięcy ofiar w tym kobiet , dzieci. Publikatory pokazują uzbrojonych po zęby żołniezy jak przeczesują teren majac za nic prywatność rodzinną, jak długo jeszcze ta hańba będzie trwać jakby nie wystarczyło 2 miliony wdów w Afganistanie. To co obserwuję wskazuje że prawo dla pokonanych i maluczkich jest okrutne a wielcy tego świata są bezkarni. Ale w takim świecie musimy żyć, żal tych ktorym wiatr stale sypie piaskiem w oczy.

Re: MSZ pod obstrzałem opozycji

obserwator / 2006-12-14 23:47 / Tysiącznik na forum
wysłuchałem dzisiaj jak posłowie opozycji swoje myśli wykrzykiwali na sali sejmowej, co budziło i pozostawiło zażenowanie i niepokój , zdrowie psychiczne tych posłów jest zagrożone. To nie jest opozycja, to zbiorowisko prawie połowy posłów biorących duże pieniądze z budżetu, a ich praca to gardłowanie, zadnego z tego pożytku nie ma. Dla mnie czytelne jest , że robi się wszystko , aby przejąć władzę za wszelką cenę, bo opozycja jest stanowczo za wielka, to jest nowotwor życia politycznego, mam nadzieję że znajdzie się zdolny chrurg i przykroi co trzeba, bo inne lekarstwo nie pomoże. Tych co prezentowali chore wytwory swoich myśli zachęcam aby zrezygnowali z mandatow poselskich, może przyjda inni z dalszych miejsc, czystych jak łza, mam taką nadzieje.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25 +50

Najnowsze wpisy