Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Budynki w Polsce zostaną podzielone na klasy. Nadchodzi fala renowacji

Wkrótce każdy budynek w Polsce będzie posiadał własną klasę energetyczną na wzór sprzętu AGD (od A do G). Rząd właśnie pracuje nad wdrożeniem unijnych przepisów w tej sprawie. Informacje o zapotrzebowaniu na energię czy emisjach zanieczyszczeń mają być również podawane w ofertach sprzedaży lub najmu. - Dzisiaj, jak kupujemy mieszkanie lub dom, nie mamy wiarygodnej informacji o tym, jakie koszty za energię będziemy ponosić. Dzięki proponowanym przez UE zmianom każdy nabywca lub najemca będzie wiedział, jakie rachunki będzie płacić. Ma to być też impuls do tego, żeby modernizować budynki - mówiła w programie "Money.pl Polska w UE" Justyna Glusman, dyrektor zarządzająca w stowarzyszeniu "Fala renowacji". - Chodzi o to, żeby była większa transparentność i żeby każdy mógł podjąć bardziej świadomą decyzję przy nabywaniu nieruchomości - dodała ekspertka.

Tagi:
fundusze, unia europejska, wideo, prąd, energia, ogrzewanie, domy, mieszkania, nieruchomości
0
0
216
Podziel się
Komentarze (216)
zobacz więcej komentarzy (216)
KOMENTARZE
(216)
OLIU
2 miesiące temu
byla komuna czsy pzpr blednie w porownaniu z eu.. ona jest pod calkowita kontrola globalistow.. davos i transhumanizm to ci sami ludzie..
cdsxa
2 miesiące temu
urzednicy w Polsce pierwsi do realizacji tych eu projektow dyrektyw.. pamietam jak zaczeli zamykac zalewac kopalnie ze zlozami pomimo ze Polska nie miala ani jednej elektrowni atomowe. tak bylo od 89r. z 70kopaln zostalo kilkanascie..
zaq
2 miesiące temu
ludzie beda pozyczac . od bankow. czy nie o to chodzi banki beda zarabiac Eu jest czerwona ale kapitalistyczna z marksizmu zostal im tylko swiatopodglad lewacki.. ktory uprzykrza ludziom zycie..
zaq
2 miesiące temu
Rosjanie sledza uwaznie te nowe przepisy unijne i nie szczedza slow krytyki.. smieja sie z nich..weszlismy do eu z deszczu pod rynne
zaq
2 miesiące temu
ja tego nie popieram kto kupuje to placi sam rachunki za gaz i swiatlo inne oplaty to nie robi dla mnie sensu wogole. Jaki nie robi dla mnie sensu podatek klimatyczny . emisyjnosc slad weglowy teraz przyszlo cos nowego aby ludziom uprzykrzac zycie na pewno nie ubogacac. Kiedys czepiali sie wygladu banana i ogorka.. Wychodza z coraz to nowymi projektami majacymi doprowadzic do nedzy w Polsce na ogromna skale Regulacjami od 2004r
...
Następna strona