Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Balcerowicz: inflacja w Polsce będzie najwyższa w Europie

- Z jednej strony Kaczyński ostrzega przed spowolnieniem gospodarczym i mówi, że jest świadomy tych zagrożeń, z drugiej strony Glapiński zapowiada, że Polska jest odporna na wyhamowanie – powiedział w programie „Money. To się liczy” Leszek Balcerowicz. – Tymczasem Międzynarodowy Fundusz Walutowy prognozuje, że inflacja w Polsce będzie najwyższa w całej Europie i ma sięgnąć 3,5 proc., wzrost gospodarczy obniży się do poziomu 3,1 proc. i że będziemy mieć rosnący deficyt finansów publicznych.

736
Podziel się:
KOMENTARZE
(736)
Maciek Koniec...
4 lata temu
Krytyka krytyką, ale mam wrażenie, że każdy, kto napisze komentarz o treści typu: ,,PIS, kato-bolszewia'' ; ,,Kaczor-Dyktator chce z nas zrobić kołchoz z patusami z 500+'' albo ,,PIS wprowadzi nas w szpony Rosji i kościelnej mafii'' dostanie setki plusów z zasady, choćby jego przedstawienie było absurdalne nawet dla najzagorzalszych przeciwników ze względu na zdrowy rozsądek.
Independent
4 lata temu
No comment.
Perun gromowl...
4 lata temu
Pis to koscielna wladza ktora wyprodukowal kler w jednym celu zeby po raz kolejny zniszczyc polske. Kosciol katolicki odpowiada za grunwald za rozbiory za druga wojne itd. Polacy to slowianie aaaaa slowianie od zawsze walczyli z chazarami
fda
4 lata temu
to własnie za tego geniusza inflacja była najwyzsza bodajze na całym swiecie! ro 1990 pamięam
basza
4 lata temu
To co mówi Balcerowicz to jest niestety prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona