Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Biznes ma plan na czwarta falę. "Bunt na pokładzie"

- Powinniśmy się zastanowić, co z tych rozwiązań się sprawdziło. Czy bardziej efektywne są lockdowny ograniczone terytorialnie czy całkowite. Są kraje, jak Portugalia, która wprowadza godzinę policyjną. To, jak się powinniśmy przygotować, jest niezbędne. I żebyśmy wspólnie przygotowali te rozwiązania - mówiła o przygotowaniach przedsiębiorców do czwartej fali pandemii w programie "Money. To się liczy" dr Henryka Bochniarz, przewodnicząca Rady Głównej Konfederacji Lewiatan. - O ile ta pierwsza fala została przyjęta z pokorą, to teraz widzimy, że jest bunt na pokładzie. W wielu miejscach ludzie nie zakładają masek. Optowalibyśmy za wariantem zamykania ograniczonego w czasie i przestrzeni - przekonywała ekspertka.

0
0
214
Podziel się
Komentarze (214)
zobacz więcej komentarzy (214)
KOMENTARZE
(214)
Tomi
2 lata temu
Ja na przykład nie kwestionuję istnienia wirusa sars cov 2. Uważam, że ten wirus został rozpowszechniony w populacji celowo. Wiem z relacji rodziny i znajomych, którzy to przeszli . Jednak nie było i na razie nie ma żadnej pandemii. Mi pandemia kojarzy się z kompletnym załamaniem służby zdrowia i realnymi trupami na ulicy. Wirus został rozpowszechniony po to żeby zrujnować gospodarki, zniewolić ludzi i zagonić ich do szczepień. To szczepienia są celem całego zamieszania. Nie chodzi o zyski koncernów farmaceutycznych chociaż będą gigantyczne, tylko o to co te szczepionki / - ten płyn genowy - /w sobie zawierają i co będzie się działo z ludźmi na świecie za pewien czas. Dlatego rząd nasz i wszystkie inne oraz wszystkie media głównego nurtu tak nachalnie naganiają na szczepienia.
Gurol
2 lata temu
Popieram. Nie zaszczepisz się to koniec. Co najwyzej do lasu a nie na wakacje. Taka jest prawda. Nie macie racji i nie udawajcie cwaniaków.
Rezor
2 lata temu
Drogi Przemysławie to co napisałeś wskazuje na to jak strasznie jesteś sfrustrowany, pełen jadu i goryczy. Co w twoim życiu poszlo nie tak? Nakim się wyzywasz jak nie na zaszczepionych? Ja z racji zawodu mam mase szczepionek z żółta febra włącznie. Nigdy nie mialem nawet kataru. Jest większe prawdopodobieństwo że ty mnie zarazisz szybciej jako ,, naznaczony" jak ja ciebie. Uwierzyłeś w coś co jest jak,, bog" nikt tego nie widział ale każdy wie że to jest. Uważam, że powinieneś zostać przebadany psychiatrycznie,bo strasznie jesteś agresywny.
lolek
2 lata temu
Robi się jak w rzeszy. Godziny policyjne masz papiery too żyjesz. Będą nas zamykać w więzieniach jeżeli się nie zaszczepimy. A może faktycznie szczepienia są lipą a po prostu się nas jak bydło znaczy?
kpiarz
2 lata temu
To dlaczego się nie przygotowujemy do czwartej fali??A są wakacje....ok. To ilu ona obejmie w Polsce 5mln niezaszczepionych????
...
Następna strona