Trwa ładowanie...
bEruehzF

Notowania

Przejdź na

Chcą podziału Biedronki na mniejsze części. Wniosek jest w UOKiK

- Wystąpiliśmy do UOKiK z wnioskiem o podział sieci Biedronka na mniejsze części – poinformował w programie "Newsroom WP" prezes AgroUnii Michał Kołodziejczak. Jak argumentuje, skoro sieć nie jest w stanie dopilnować prawidłowego oznaczania produktów to znaczy, że jest za duża. AgroUnia od dawna walczy o prawidłowe oznaczanie kraju pochodzenia produktów spożywczych w sklepach – zwłaszcza warzyw i owoców. Szczególnie chodzi o to, by importowane warzywa i owoce nie były sprzedawane jako polskie, bo to wprowadza klientów w błąd. Sieci tłumaczą się często w takich przypadkach błędem pracownika. - Jeżeli pracownik zrobił taki błąd, to może oznaczać, że ma za dużo pracy. A to już błąd zarządu danej spółki: nie potrafią poradzić sobie z zarządzaniem sklepem –argumentuje Kołodziejczak. Przyznał, że choć wniosek został złożony już kilka miesięcy temu, to wciąż Urząd nie tylko nie podjął żadnej decyzji, to jeszcze nadal nie wyznaczył przedstawicielom AgroUnii terminu...

rozwiń
02-06-2020
0
0
81
Podziel się
Komentarze (81)
zobacz więcej komentarzy (81)
bEruehzR
KOMENTARZE
(81)
Zaz
rok temu
Jak będę zarabiać 10000 tys na rękę to będę kupować polskie produkty.Na razie zarabiam ledwie 2000 i nie mogę pozwolić sobie na polskie ziemniaki za 5 zł jak greckie kosztują 2.
imigrant
rok temu
Panie Migalski, co pan mówił w czasie wyborów w 2015 roku? Mówił pan, że Andrzej Duda nie ma szans! Opowiada pan pierdoły.
Zibi 2
rok temu
kmiotek ja zawnioskuję by podzielić ci gospodarstwo .. i co ty na to powiesz ..
bEruehAj
Zibi 2
rok temu
posłuchajcie chłopki ..zakładajcie spółdzielnie i sie zjednoczie Z waszego rejonu powinny wyjeżdżać gotowe towary a nie same warzywa i owoce ...Jesteście cholernie małostkowi i mściwi ..żeby sąsiad nie miał więcej niż ty .. A o co macie Zal do Biedronki że chce zarobić .. jej prawo a i my konsumenci mamy prawo taniej kupować . Pomyśl że my konsumenci decydujemy co i gdzie mamy kupować
antek
rok temu
Dziwi mnie brak działania urzędu antymonopolowego. Biedronka niszczy polską przetwórczość i rolnictwo. Dawno powinna być podzielona.
...
Następna strona