Trwa ładowanie...
bEahKUoR

Notowania

Przejdź na

Czy UOKiK zablokuje przejęcie Eurozetu przez Agorę? Tomasz Chróstny czeka na wyjaśnienia

- Zgłosiliśmy pewne zastrzeżenia do tej transakcji - powiedział Tomasz Chróstny, prezes UOKiK, w programie "Money. To się liczy". Samo zgłoszenie zastrzeżeń jednak niczego nie przesądza. - Decyzja nigdy nie jest podejmowana przed zakończeniem podstępowania. Czekamy na informacje, jakie przekaże nam w odniesieniu do tych konkretnych zastrzeżeń przedsiębiorca. Wówczas, w zależności od materiału, jaki przedstawi, będziemy podejmowali decyzję, co dalej zrobić z tą transakcją - mówił Tomasz Chróstny. Prezes UOKiK zapewnił też, że żadnych nacisków politycznych w sprawie przejęcia Eurozetu przez Agorę nie było. - Organy antymonopolowe mają niezależność, żeby zajmować się tego typu sprawami - podkreślił.

20-11-2020
52 reakcje
6
26
20
Podziel się
Komentarze (20)
zobacz więcej komentarzy (20)
bEahKUpd
KOMENTARZE
(20)
heht74
6 miesięcy temu
Co by się stało gdyby Polska wprowadziła prawo wzorem Francji gdzie wszystkie media muszą należeć do kapitału francuskiego , a nie zagranicznego? Larum i nieprawożądność roznosiło by się po Europie .
Przypominam
6 miesięcy temu
Przypominam repolonizacja to synonim nacjonalizmu
Saf
6 miesięcy temu
Zlikwidować tvn
bEahKUpv
Roman
6 miesięcy temu
Żydzi powoli przejmują wszystkie branże...w końcu tu na być Polin....
z głową
6 miesięcy temu
Repolonizować TVP dla obywateli, bo jest w rękach polityków!!!!!! Już naszych podatków 2 mld poszło do TVP. To zaliczyć jako wykup TVP przez przeciętnego Kowalskiego. I potem wara politykom od TVP. Będą tam pracowały osoby apolityczne wybierane przez suwerena.