Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Dom z kontenerów. "Chcieliśmy ograniczyć koszty do minimum"

Oto dom wykonany z czterech kontenerów, po dwa na każdą kondygnację. Dolna elewacja wygląda na typową dla polskiego domu, górna została wykonana z opalanych desek własnoręcznie przygotowanych przez właścicielkę. Powierzchnia całkowita tego domu to 164 mkw., do tego dochodzi 80 mkw. strychu i 40 metrów tarasu. - Większość prac wykonaliśmy samodzielnie, dzięki temu koszty udało nam się sprowadzić do minimum - mówi Paweł Wajs. Jak to wszystko zostało zrobione? Oglądaj w naszym programie "Pomysł na Dom".

nieruchomości
wideo
201
Podziel się:
KOMENTARZE
(201)
Kei
2 lata temu
Dom z kontenerów i o telefonie w tym domu może zapomnieć. XDD
DokształcieSi...
2 lata temu
czekam na sensacyjny artykuł w Money.PL o tym, że samochód ma 4 koła (słownie 4). Domy z kontenerów buduje się w Europie od pewnie 40 lat, w Polsce od dobrych 20tu lat. Kontenery morskie generalnie słabo się nadają do budowy domów "z kontenerów" bo bez problemu można również w Polsce TANIEJ zamówić szkielet stalowy "kontenerowy" pod wymiar dzięki czemu np. nie ma ograniczeń wysokości stropu. Kontenery morskie nawet podwyższane są za niskie, żeby zrobić fajne nowoczesne pomieszczenie. Temat znany w Polsce od wielu lat, domów z kontenerów są tysiące ale Money.pl robi sensacyjny artykuł...
okioki
2 lata temu
za 420 mam dom w budowie szkieletowej - ciepły!
Wojtek88
2 lata temu
Pomysł fajny, wygląda to spoko, ale gdyby to kosztowało 200tyś... za 420tyś zł są lepsze rozwiązania. Za taką kwotę gdyby rozłożyć budowę w czasie i kupować materiały poza sezonem można nawet wybudować dom tradycyjnie murowany.
Andrzej
3 lata temu
Widziałem z czterech kontenerów w kwadrat a w środku piękne patio. "Powierzchniowo" było dosyć duże ale to patio w środku :):):)
...
Następna strona