Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|

Gastronomia może liczyć na otwarcie ogródków. Jest poparcie w resorcie rozwoju

- Jestem zwolennikiem pomysłu, aby ogródki restauracyjne otworzyć, gdy nastąpi ocieplenie, bo gospodarka tego potrzebuje, szczególnie dział gastronomii. Ten pomysł rekomendowałam - oświadczyła w programie "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. Kiedy mogłoby to nastąpić? - Trzeba pytać tych, którzy zajmują się prognozą pogody. Nie chcę tego oszacowywać, w 2020 r. był to maj. Mam nadzieję, że to będzie szybciej w tym roku. Wszystko zależy od liczby zakażeń - powiedziała.

11
Podziel się:
KOMENTARZE
(11)
Jatoja
3 lata temu
Oczywiście dobrze że cokolwiek robią, ale to jest ochłap. Nie można ograniczać wolności prowadzenia działalności gospodarczej! Otwierać natychmiast wszystko!!!!
Anna 32
3 lata temu
Tylko nie każdy z gastronomi ma możliwość otwarcia na powietrzu ogródek letni Uważam że powinniśmy być otwarci w reżimie sanitarnym normalnie bez przepełnienia w lokalu i oczywiście w pełni dostosowaniu co do klienta maseczka rękawiczki lub osłonki przy bufecie albo obsługa kelnerska. Dostosować liczbę osób co wielkości lokalu .!!!!!!!!!!!!!!!!
Polak
3 lata temu
Łaskawi dobrzy panowie..o dziękujemy wam za to dobrodziejstwo..
powikłania po
3 lata temu
Gorzej będzie gdy się Astra Z. rozmrozi kilka razy a mimo to... zostanie wyszczepiona.
~x~~
3 lata temu
Tak, jasne a w szczególności te które otwarte będą cały tydzień do 3-4 rano gdy klub mieści się przy małej jednokierunkowej ulicy. Żadne interwencje nie pomagają. Tragedia dla mieszkańców, którzy muszą rano wstać do pracy. Dla młodych ludzi którzy aktualnie nie koniecznie mają obowiązki w ciągu dnia hulaj dusza piekła nie ma