Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Gołębiewski nie otwiera hoteli. "Lepiej stracić pieniądze niż zarazić ludzi"

- Otworzę hotele nie wcześniej niż pod koniec maja albo na początku czerwca - mówi w programie "Money. To Się Liczy" Tadeusz Gołębiewski, właściciel sieci luksusowych hoteli w całej Polsce. Jego zdaniem rozporządzenie obowiązujące od 4 maja, które pozwala otwierać hotele, dotyczy przede wszystkim apartamentowców i obiektów bez usługi gastronomicznej. - W naszym przypadku noszenie posiłków do pokoju byłoby olbrzymim dyskomfortem dla gościa - twierdzi Gołębiewski. Przedsiębiorca nazywa obecne przepisy "absurdalnymi". - Na siłę można świadczyć usługi hotelarskie miejskie. Turystyczne na pewno nie - twierdzi Gołębiewski. - Lepiej stracić pieniądze niż zarazić ludzi i zepsuć sobie opinię - puentuje Tadeusz Gołębiewski.

07-05-2020
0
0
41
Podziel się
Komentarze (41)
zobacz więcej komentarzy (41)
KOMENTARZE
(41)
Ja
3 lata temu
Mądry facet
Mądry Polak p...
3 lata temu
To się nazywa dbałość o wizerunek firmy. Łatwo stracić w oczach a trudno zyskać spowrotem. Inne firmy niech się w głowę pukną bo ludzie sobie zapamiętają chamstwo i szerokim łukiem. Taki Lewiatan co na niekorzyść w tarczy przepisy pracownikom wciskał przez lobby przedsiębiorców. Nigdy tam zakupów nie zrobię i omijam szerokim łukiem jako pracodawcy ce.
benito
3 lata temu
Zamiast zamykać hotele, niech je lepiej wyburzy. Są koszmarnie brzydkie i wybudowane niezgodnie z projektami i miejscowymi plamami zabudowy. To taki hotelowy terrorysta.
Adam
3 lata temu
Na duży minus brak odpoczynku w tym hotelu. Zjeżdżają się rodzinami z małymi dziećmi krzyk wrzask.
Pit
3 lata temu
Myślałem ze takich ludzi już nie ma w tym kraju....nadzieja.
...
Następna strona