Trwa ładowanie...
bEqkrYPp

Notowania

Przejdź na

Inspekcja handlowa kontroluje placówki medyczne. Chodzi o opłatę covidową

- Przedsiębiorcy mogą decydować o cenach, jakie stosują. Opłata covidowa jest legalna pod warunkiem, że konsument zostanie o niej prawidłowo poinformowany – podkreślał w programie "Money. To się liczy" prezes UOKiK Tomasz Chróstny. Prawidłowo to znaczy przed zakupem lub zawarciem umowy. Po pierwsze klient musi znać pełną cenę, a po drugie powinien mieć czas na porównanie ofert. W co trzeciej placówce medycznej opłata covidowa została wprowadzona. Chróstny poinformował, że na jego polecenie inspekcja handlowa prowadzi postępowania w tej sprawie. Kara za błędne podanie ceny może wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

04-06-2020
0
0
42
Podziel się
Komentarze (42)
zobacz więcej komentarzy (42)
bEqkrYPB
KOMENTARZE
(42)
Jarek
rok temu
Nie ma żadnej kontroli nad lekarzami Robią co chcą
pacjent
rok temu
NAJPIERW TRZEBA SIE WZIAC ZA GABINETY DENTYSTYCZNE !- TAM TO DOPIEROW JEST ZDZZIERSTWO ! ZA USLUGE CZESTO PLACI SIE PODWOJNIE . . TO JEST ZEROWANIE NA EPIDEMII. Stomatolodzy postepuja tak samo jak Szumowski .chca sie dorobic na pandemii
gru
rok temu
Ludzie przecież opłata covidowa czyli sprzęt ochronny opłaca pacjent i on należy do niego . Po zabiegu dentysta musi oddać sprzęt ochronny bo to nie jest jego tylko go używał za zgodą moją i za moje pieniądze. Opłatę covidową ja czyli klient płacę za sprzęt ochronny który używa dentysta. Opłacony sprzet ochronny należy do mnie a po wykonanym zabiegu musi mi go oddać. Dość okradanie pacjentów.
bEqkrYPT
ewa
rok temu
Trzeba im się dobrać do skóry i ustalić maksymalne stawki jakie mogą pobierać za usługi to jest bandytyzm w białych rękawiczkach
ŻADNA
rok temu
ZAPRASZAM US, KAS, PIP.... DO ZLODZIEJI PRYWACIARZY CO PŁACĄ POD STOŁEM I OKRADAJA PRACOWNIKA Z JEGO SKŁADEK..... A U STOMATOLOGA KONTROLE SUPER..... INTERESUJE MNIE ILE DOSTAŁ KAR I W JAKIEJ WYSOKOŚCI.... JAZDA Z NIMI OPÓR.... NO I KONTROLE PARAGONIKOW WSKAZANA!!!!
...
Następna strona