Sebastian Ogórek

Jak motywować pracowników? Może lot prywatnym samolotem z prezesem

Lot prywatnym samolotem z prezesem albo honorowe miejsce parkingowe - to przykłady ciekawych sposobów motywowania pracowników, o których mówił w programie "Money. To się liczy" Wojciech Ozimek z One2tribe. Zwrócił jednak uwagę, że nie zawsze rywalizacja będzie dobrą motywacją, bo z badań wynika, że tylko 20 proc. populacji lubi się ścigać.

Więcej wideo
Rząd spiera się o najem. Pałac Prezydencki komentujeRząd spiera się o najem. Pałac Prezydencki komentuje
Polska przegrywa stawkami. "We Francji i Niemczech płaci się lepiej"Polska przegrywa stawkami. "We Francji i Niemczech płaci się lepiej"
Nawet 30 tys. zł brutto. "To nasza reprezentacja firmy"Nawet 30 tys. zł brutto. "To nasza reprezentacja firmy"
"Policja przyjeżdżała, imprezy trwały". Mówi o lokalu piosenkarki"Policja przyjeżdżała, imprezy trwały". Mówi o lokalu piosenkarki
Reaguje na słowa Domańskiego ws. najmu. "Absolutnie skandaliczne"Reaguje na słowa Domańskiego ws. najmu. "Absolutnie skandaliczne"
"Posterunek CBA przy ministrze". Aktywista ostro o rządowym projekcie"Posterunek CBA przy ministrze". Aktywista ostro o rządowym projekcie
Rządowy projekt ws. najmu budzi emocje. "Bardzo dziwnie to wygląda"Rządowy projekt ws. najmu budzi emocje. "Bardzo dziwnie to wygląda"
Wybrane dla Ciebie