Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Karta Wolności w Sieci: światłowód w każdym domu i sprzeciw wobec ACTA 2. Prezydent ogłosił kolejną obietnicę

39
Podziel się:

Andrzej Duda przedstawił nowa obietnicę wyborczą: Kartę Praw w Sieci. Wyraził w niej swój sprzeciw wobec ACTA2, brak zgody na obciążenie smartfonów dodatkowym podatkiem i postulat światłowodu w każdym domu.

Na półtora tygodnia przed drugą turą wyborów Andrzej Duda zaprezentował kolejne postulaty
Na półtora tygodnia przed drugą turą wyborów Andrzej Duda zaprezentował kolejne postulaty
bEDQAzWZ

- Wolność, wolność i jeszcze raz wolność. Ja byłem przez całe lata posłem opozycji, politykiem, który miał często trudności, aby dostać się do centralnych mediów. Wiem najlepiej, jaka jest wartość internetu, jako przestrzeni, gdzie możesz wypowiedzieć się spokojnie, gdzie możesz się wypowiedzieć swobodnie, gdzie możesz rzeczywiście powiedzieć to, co chcesz, wyrazić swoje zdanie i podzielić się tym zdaniem z innymi - powiedział prezydent na spotkaniu w Sulęcinie.

Przedstawił dokument, który ma być potwierdzeniem jego przywiązania do zasady wolności słowa: Kartę Wolności w Sieci.

bEDQAzXb

Do głównych postulatów Karty należą sprzeciw wobec ACTA2, brak zgody na obciążenie smartfonów dodatkowym podatkiem i postulat światłowodu w każdym domu.

Prezydent podkreślił, że światłowód i szybki internet powinny być dostępne dla każdego domu i mieszkania.

Zobacz także: Obejrzyj: Wybory 2020. Tu nie wygrał ani Duda, ani Trzaskowski. Gminy na Podlasiu postawiły na innego kandydata
bEDQAzXh

- Każdy z nas taki szerokopasmowy internet będzie miał, wierzę w to, że w ciągu najbliższych 5 lat ten program internetu dla każdego uda nam się zrealizować - zapowiedział Duda.

Dodał, że gdyby nie zajęcia przez internet, przez kilka miesięcy dzieci w ogóle nie mogłyby uczestniczyć w zajęciach szkolnych. Przypomniał również, że dzięki akcji realizowanej przez Ministerstwo Cyfryzacji w woj. lubuskim ponad 4 tys. dzieci w ostatnich miesiącach dostało sprzęt komputerowy. W całej Polsce na ten cel wydano ponad 360 mln zł.

bEDQAzXi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEDQAzXC
KOMENTARZE
(39)
Ndi
rok temu
Duda ma ostatnio dużo pomysłów/minutę. Co on tam bierze?
Gniewny
rok temu
To cieszy Szanowny Panie Prezydencie , ale co z istniejącym prawem zabraniając CRENZURY w Polskich mediach , i tak , już kilkakrotnie zwracałem do Szanownego Pana , dotyczące blokady na portalu TVP INFO , BEZSKUTECZNIE . NA OSTATNI MEIL , GABINET odesłał do Ministerstwa Cyfryzacji , skąd otrzymałem odpowidź polecające odwołania się , jak mogę się odwołać od decyzji , gdy zostałem " skazany " ZAOCZNIE , Czy obecnie jesteśmy ponownie po zaborem Rosyjskim ? , Bo metody te same. Żeby skutecznie się odwołać , to należy powołać się na daną decyzję , z dnia nr. l.dz. Z otrzymanej odpowiedzi dowiedziałem się że ponad 2000 tys. zastosowano blokad kont. Na zakończenie - jaki artykuł zapisu KONSTYTUCJI ZEZWALA NA CENZURĘ PRZEZ OPERATORA FACEBOOK z USA , DO INGERENCJI w OPINIE POLAKÓW NA TAKĄ SKALE ZAOCZNIE .
koko
rok temu
a co z obietnicami z poprzedniej kampanii? Gdzie kwota wolna od podatku którą obiecywał? nie mógł jej wprowadzić? ciekawe dlaczego?
bEDQAzXD
Ww
rok temu
Panie duda a kto wprowadził te podatki które pan obiecuje zdjąć? Bo zdaje się że pana koledzy z pisu?
FC
rok temu
No to jest szansa na kolejne 5 lat nadymania i pokrzykiwania w przerwach między klęczeniem przed rydzykiem i oczekiwaniem na słowo,, proszę" pod drzwiami prezesa.
...
Następna strona