Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Rząd przedłuża lockdown, bojąc się o trzecią falę koronawirusa. Kiedy można spodziewać się początku odmrażania? - Jeżeli zaszczepimy grupę najbardziej narażoną na ciężką chorobę i śmierć, czyli 80-latków, to jest armia ludzi, a do tego 70-latków, to jest jeszcze większa armia, to możemy zacząć bezpieczne odmrażanie gospodarki - powiedział w programie "Newsroom" prof. Andrzej Horban, doradca premiera ds. COVID-19. - Najbezpieczniej na początek będzie otworzyć szkoły, jeśli one zostaną otwarte, to ludzie wrócą do pracy. Restauracje też. Niesłychanie ważną rzeczą jest wypoczynek, w związku z tym należałoby zacząć otwierać też hotele - podkreślił prof. Horban.

78
Podziel się:
KOMENTARZE
(78)
zamknacKW
3 lata temu
proponuję te armię 80 i 70 latków wysłać do roboty, aby odpracowywali dług jaki powstał wskutek decyzji rządu.
Less
3 lata temu
Kiedyś odpowie za niszczenie ludziom życia. Gdzie amantadyna, jedyny skuteczny lek.
buggy248
3 lata temu
Panie Psorze, przeciez polska gospodarka juz odmrozila sobie prawie wszystkie galezie. Co Pan i rzad jeszcze chcecie jej odmrozic? Teraz te zmartwiale galezie zaczna schnac i odpadac (bankrutowac), jedna po drugiej i zostanie tylko pien. A to co sie mowi o pniu, to Pan zapewne jeszcze doskonale pamieta. A szczepienie "na gwalt" ludzi starszych, ktorzy dbaja o siebie z reguly bardziej niz reszta spoleczenstwa, i ktorzy zarazem maja bardzo ograniczone kontakty z generalna populacja, przede wszystkim z racji tego, ze juz nie pracuja i nie baluja, to dowod jakiejs powaznej nieprawidlowosci w rozumowaniu tych, ktorzy o tym decyduja.
Adam
3 lata temu
Ludzie mają dość i w końcu zdecydowanie podieli decyzie o twarciu swoich biznesów. Ile można znosić nielegalnych rozporządzenie takich ludzi jak Kaczyński Morawiecki Niedzielski i innych
Cykcyk
3 lata temu
Usuneli mi komentarz a wychwalałem w nim lockdown i Horban. :)
...
Następna strona