Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Witold Ziomek
Witold Ziomek
|
aktualizacja

Koronawirus w Zielonej Górze. "Niestety zaczyna brakować sprzętu"

- Pacjent z koronawirusem czuje się ogólnie już dobrze. Natomiast na pewno będzie u nas jeszcze w szpitalu co najmniej tydzień. Musimy odczekać pewien czas, aby wykonać mu podobne badanie i upewnić się, że jest już zdrowy. Oprócz tego pacjenta są jeszcze dwie osoby, które czekają na wyniki. Są one w stanie ogólnym dobrym - mówi Sylwia Malcher-Nowak, rzecznik Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. Przyznaje, że pracownicy szpitala zużywają na bieżąco bardzo dużo maseczek i kombinezonów. - Niestety zaczyna tego sprzętu brakować, w naszych magazynach są już tylko niewielkie ilości. Bez tego sprzętu będzie naprawdę bardzo ciężko pracować, a nie jest on już praktycznie dostępny na rynku. Nasi dostawcy nie są w stanie sprostać naszym oczekiwaniom, nawet jeśli by chcieli. Dlatego liczymy na wsparcie z zewnątrz - przyznała.

KOMENTARZE
(15)
PiS/Szpital
4 lata temu
Faktyczny Stan magazynu podaja szpitale. Zawiódł szpital, dyrektor. Więc idiotyczne są komentarze, że to wina rządu PiS.
PiS
4 lata temu
Wirtualna przestańcie nagonkę robić na pis bo za platformy to by juz szpitali i Gdzie leczyć by nie było nawet tego jednego przypadku
Edward
4 lata temu
Kolejny artykuł w dniu dzisiejszym wcześniej o cenach napisany jest intencjonalnie. Za zaopatrzenie szpitala nie odpowiada rząd. To jest wina dyrektora placówki. Oczywiście rząd pomoże w zaopatrzeniu , tylko po co się tu " plujecie" są procedury i zamiast gadać głupoty postepujcie zgodnie z procedurami.
Bogna
4 lata temu
Bez przesady. Jeden chory i brak sprzętu?!!!! To jakaś kpina 🙄
Ira
4 lata temu
Co ma rzad lub jakakolwiek partia do zasobu szpitali lub aptek'???