Trwa ładowanie...
bEpPUOKt

Notowania

Przejdź na

Kryzys nie w każdej branży. InPost zatrudnił ponad tysiąc nowych pracowników

Koronawirus nie we wszystkich spółkach powoduje kryzys. Branża e-handlu, a za tym - przesyłek - rośnie, mimo że w innych branżach widać ewidentne załamanie. - Zatrudniamy, od początku marca jako Grupa InPost zatrudniliśmy łącznie ponad tysiąc nowych osób - powiedział w programie specjalnym "Newsroom WP" Rafał Brzoska, założyciel i prezes InPost. - Aczkolwiek nie popadajmy w hurraoptymizm, gdyż zwalniająca gospodarka - polska i światowa - odbije się niewątpliwie na każdej branży, w tym również na branży e-commerce'owej. Natomiast prawdą jest, że obserwując trendy na świecie, ze względu na koronawirusa branża znacznie przyspieszyła, a za tym wzrosło zapotrzebowanie na firmy logistyczne. W tym też InPost jest pod olbrzymią presją zwiększania swoich możliwości dostarczania przesyłek - dodał.

0
0
22
Podziel się
Komentarze (22)
zobacz więcej komentarzy (22)
bEpPUOKF
KOMENTARZE
(22)
Qwerty
rok temu
Jeździłem tam na linii ciężarówką. 550 km w nocy, wynagrodzenie 230 zł. A umowa zlecenie na 200 zł. A ten koleś na zdjęciu...? Wszystko kosztem pracownika. Mają dobry pomysł ale to zwykli złodzieje.
reklamacja
rok temu
może Ci nowi zajmą się moja reklamacja, bo jakos odpowiedzi wciaz nie ma i nie ma. moze nigdy nie bedzie..
Zniecierpliwi...
rok temu
Świetnie, może po miesiącu znajdą moja paczkę
bEpPUOKX
Blondynka
rok temu
Mój Boże wielki biznes kosztem ludzi. Przykład 900 paczek dziennie, 5 dni w tygodniu od 7 do 18 lub od 6 do 19. Kwota na umowie 680 zł. Liczba godzin 40. A tak naprawdę wypłatę wzięłam 1390 zł. Za 3 tygodnie po 5 dni. Jest czy rządzić prawda? TKI
46-letni
rok temu
Byłem raz na rozmowie. maglowali mnie prawie 90 minut ale mnie nie zatrudnili
...
Następna strona