Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Michał Wąsowski
Michał Wąsowski
|
aktualizacja

Oto "warunek konieczny" do tego, by inflacja spadła. Rząd próbuje to robić

- Przedstawiciele władzy próbują werbalnie przekonać Polaków, że inflacja spadnie - wskazywał Kamil Sobolewski, główny ekonomista Pracodawców RP, w Programie Money.pl. Jak podkreślał, taka narracja ma obniżać oczekiwania inflacyjne Polaków, które są bardzo ważnym elementem kształtowania się inflacji w przyszłości.

19
Podziel się:
KOMENTARZE
(19)
Vss
10 miesięcy temu
Tuska posłowie wiedzą jak obniżyć inflację naprzykład poseł Lenc powiedział że trzeba zawiesić 13,14 emerytom i inflacja spadnie zabitą 500+, 300+, Tusk i jego posłowie jak wygrają wybory to zrobią bezrobocie wzrośnie do 20% i inflacja spadnie obniżą najniższą do 5zł na godzinę i inflacja spadnie.
Vss
10 miesięcy temu
Już papryka w sklepie jest po 15 zł za kg. Inflację napędzają sklepy podnosząc ceny ale się przeliczyli bo Polacy przestali kupować jak ten węgiel, masło cukier podnieśli ceny i zostali z tym towarem.
Pepko
11 miesięcy temu
Jak czytam wpisy to duża ilość wcale nie rozumie sytuacji. Widzą dosłownie analogię z czasów galopującej inflacji monetarnej u schyłku PRL.
Mediagrozy
11 miesięcy temu
Tak, ale to wszystko po latach budowania oczekiwań inflacyjnych przez wrogie media. Uderzcie się w piersi.
Kok
11 miesięcy temu
Inflacja jest na rękę biznesowi i rządowi wiec napewno w Polsce nigdy nie spadnie ale jestem pewien propagandy w tv ze pracodawcy musza obniżyć pensje Polakom bo koszty itp itd i tak tez się stanie i to już w statystyce widać ze polscy pracownicy biednieją