Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Nino Dzhikiya
|
aktualizacja

Prezes Kazar: Zawsze patrzę na buty

Prezes największej polskiej firmy sprzedającej obuwie premium mieszka w kilku miejscach i w każdym ma kilkanaście par butów. Zdaniem Artura Kazienko z butów rozmówcy można dużo wyczytać. Jak wygląda proces projektowania obuwia w Kazarze? I dlaczego najwięksi projektanci świata od niedawna lansują modę na brzydką modę? Więcej w najnowszym odcinku "Nino o biznesie".

146
Podziel się:
KOMENTARZE
(146)
Robert
5 lata temu
Popatrz popatrz no Mania jaki ten świat jest śmieszny.40 lat temu spodnie z manszetami były szczytem wieśniactwa i śmiano się z nich na potęgę,a teraz najwięksi szpanerzy na ściankach pokazują jak się nosi takie wdzianko i jeszcze chcą wprowadzić na rynek mody to co do teraz jest szczytem obciachu,jak się zmieniają gusta i upodobania,a może to tylko hipsterski zamysł?
marek
5 lata temu
Chodzenie boso w sandałach i przepoconych nogach to syf, tylko buraki tak robią. Cieńkie skarpetki są higieniczne i chronią przed zakażeniami.
j23
5 lata temu
sandały były , sa i będa obciachem tak samo jak głosowanie na pis
Ela
5 lata temu
Sezon ogórkowy w pełni.Pozdrawiam cieplutko!
jestem porawn...
5 lata temu
No cóż, gdy ktoś ma kompleksy, to najchętniej je leczy naśmiewając się na przykład ze skarpet w sandałach. A mnie na przykład brzydzą gołe kostki u facetów, wyzierające spod długich spodki. Nie użyję tu dosadnych określeń, ale eufemistycznie powiem, że to jest niemęskie.
...
Następna strona