Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rekomensaty za prąd przepadły. Minister klimatu o sposobach na obniżenie rachunków

- W ręce Polaków oddaliśmy dwa programy: „Mój prąd” i „Czyste powietrze” – to są realne sposoby na to, by obniżać rachunki za prąd – powiedział w programie „Newsroom” Michał Kurtyka, szef resortu klimatu. - Jeśli mówimy o cenach energii w Polsce, to musimy pamiętać, że na nią w ponad 60 proc. składa się koszt ogrzewania. Termomodernizacja, pompa ciepła to sposoby na obniżenie kosztów, a do tego potrzebne są środki z budżetu unijnego.

0
0
20
Podziel się
Komentarze (20)
zobacz więcej komentarzy (20)
KOMENTARZE
(20)
Ja.
2 lata temu
Nasi rządzący budżet opierają na konsumpcji. My kupujemy i płacimy VAT. Sprzedawca VAT odpisuje ale nie w całości. Część wędruje do kasy państwa. Dlatego jeśli państwo ma mieć dochody to musi być maksymalnie drogo. Ceny energii ustalają rządowi lobbyści.
ccc
2 lata temu
minister radzi jak obniżyć koszty prądu - kupta sobie gromnice
Babcia54
2 lata temu
No cóż jak zawsze....gadka do Władka a Władek śpi jak borsuk...miało nie być podwyżek a tu znow jak za czasów gierka ..pomożecie,pomożemy....a pis podnosimy wszystko,podnosimy.
3321`
2 lata temu
Rząd podniósł cenę prądu a teraz radzi jak obniżyć koszt bo sam podniósł cenę prądu ?! Niech obniża cenę to nie będą musieli nikomu radzić !
Niuniek987
2 lata temu
"Jeśli mówimy o cenach energii w Polsce, to musimy pamiętać, że na nią w ponad 60 proc. składa się koszt ogrzewania. Termomodernizacja, pompa ciepła to sposoby na obniżenie kosztów" ku##a ja opalam węglem jedynie zurzycie prądu to pompa wody. Jak pompa ciepła redukuje zużycie prądu? To przecież urządzenie elektryczne. Termomodernizacja to oszczędność na ogrzewaniu nie Energi elektrycznej. BajkoPISarze i tyle