Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rosja grozi wysadzeniem elektrowni atomowej. "To są działania terrorystyczne"

Rosja grozi wysadzeniem Zaporoskiej Elektrowni Atomowej. – Reaktory, które pracują w tej elektrowni, mają systemy tzw. bezpieczeństwa w głąb, one gwarantują opanowanie sytuacji nawet bez obsługi - uspokajał w programie "Newsroom" WP Jakub Wiech z portalu Energetyka24.com. – Ściany reaktorów są tak zaprojektowane, by wytrzymać uderzenie samolotu pasażerskiego. Amunicja używana podczas działań militarnych nie jest w stanie wywołać żadnego zagrożenia, do tego są systemy bezpieczeństwa: aktywne i pasywne. One pozwalają utrzymać kontrolę nad taką jednostką w sytuacji kryzysowej. Trzeba też pamiętać o tym, że niszczenie tej elektrowni nie leży w interesie ani Rosji ani Ukrainy. To jest instalacja wykorzystywana taktycznie, jako tarcza dla rosyjskich magazynów broni. Nie zmienia to faktu, że rosyjskie działania są skandaliczne, to są działania terrorystyczne. Rosjanie zwyczajnie ukradli Ukraińcom te elektrownię.

0
0
4
Podziel się
Komentarze (4)
zobacz więcej komentarzy (4)
KOMENTARZE
(4)
oppo
2 miesiące temu
Cokolwiek tu się nie dzieje i tak największym terrorystą świata jest jankes. Gorszy terrorysta od wszystkich innych razem wziętych.
sondor
2 miesiące temu
Dziwię się jeszcze dlaczego do dnia dzisiejszego nie uznano Rosji za kraj terrorystyczny i drugie zdziwienie dlaczego dotychczas Papież nie rzucił klątwy na cerkiew moskiewską - prawosławie to także chrześcijanie, a oddźwięk tych dwóch działań n świecie byłby ciosem nokautującym hitleroputina i Rosję!!!
roslan
2 miesiące temu
oni nie maja zachowani stabilizaczji swiatowej wobecz innych tylko swoj interes cie liczy a zachowuja cie jak hitler i ugrupowania terorystyczne swiat powinien juz odpowiedzieci wojna poki nie jest zapozno
Pszek
2 miesiące temu
kłamliwy tytuł