Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Aleksandra Stanek
|

Tu warto spędzić wakacje. 7 miejsc na popandemiczny wypoczynek

Agroturystyka czy duży hotel. Góry czy morze? A może Mazury? W ramach akcji #moneypomaga polecamy 7 miejsc na wypoczynek i wakacyjny urlop.

0
Podziel się
1 z 9
Tu warto spędzić wakacje. 7 miejsc na popandemiczny wypoczynek
Tu warto spędzić wakacje. 7 miejsc na popandemiczny wypoczynek
KOMENTARZE
(0)
TOP7 - najpopularniejsze galerie
10.

Pierwszy zestaw LEGO na licencji Airbusa. Z Boeingiem się nie udało i groziło poważną wpadką

LEGO stworzyło pierwszy zestaw klocków na licencji Airbusa. To helikopter H175 wykorzystywany w morskiej służbie poszukiwawczo-ratowniczej (SAR). W przeszłości ogłoszono już zestaw we współpracy z Boeingiem, ale został wycofany jeszcze zanim trafił do sprzedaży. Powód był prosty i groził poważną wpadką.
9.

Byliśmy na lotnisku w Radomiu. Na żywo robi wrażenie

Budowa lotniska Warszawa-Radom została oficjalnie zakończona. Pierwsze rejsy planowane są na kwiecień 2023 r. Trzeba przyznać, że nowy terminal na żywo robi bardzo dobre pierwsze wrażenie, ale to nie wystarczy, by radomski port lotniczy odniósł sukces. Zwłaszcza że już raz działające tam lotnisko ogłosiło upadłość, ponosząc biznesową porażkę.
8.

Forum Ekonomiczne Karpacz 2021 - galeria

Tegoroczne, jubileuszowe (trzydzieste) Forum Ekonomiczne odbywa się w Karpaczu. - My chcemy tylko, żeby nasi goście między sobą rozmawiali – mówi organizator Forum.
7.

Kury, które ratują nasze życie

Całe życie spędzają w całkowitej izolacji, hodowane na specjalnej diecie w zamkniętym systemie, bez jakiegokolwiek kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym. Przez niespełna dwa lata życia nigdy nie zobaczą ani nieba, ani trawy, ani ziemi. Zniosą za to kilogramy cennych jaj. Jaj, które umożliwią produkcję szczepionek i leków, ratujących życie ludzkie.
6.

Dzień kobiet. Promocje - na Orlenie kawa za złotówkę, w Hebe kosmetyki za grosz

W dzień kobiet nie tylko kwiaty i czekoladki znajdziemy w promocyjnych cenach. Specjalne oferty dla pań przygotował i Orlen - kawa za symboliczną złotówkę. Drogerie również prześcigają się w atrakcyjnych ofertach. Hebe oferuje 2 produkty, a trzeci dostaniemy za grosz.