Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
0
Podziel się
7 z 9

Osada Jak Tu Ładnie

Osada Jak Tu Ładnie

Najlepszym opisem tego miejsca, położonego w mazurskiej wsi Górkło, jest jego nazwa - Jak Tu Ładnie. Górkło, to tak mała wieś, że nie ma tutaj sklepu, a życie odmierza się zegarem wschodów i zachodów słońca. Całoroczna osada, to dziesięć 50-metrowych domków, ale także jurta o wiele mówiącej nazwie Między Kwiatami, drewniana sauna i bala, plenerowe kino, a wszystko w duchu eko i slow life. Do dyspozycji gości są też kajaki i rowery do wypożyczenia na miejscu. Właściciele sami pieką chleby, ciasta i pasztety, a także serwują własne wędliny i lokalnej produkcji nabiał. Za kredkowym płotem jest plac zabaw, lądowisko dla balonów, boisko do piłki i przede wszystkim jezioro Jagodne, dla miłośników sportów wodnych.

KOMENTARZE
(0)
TOP9 - najpopularniejsze galerie
10.

To nie jest luksusowy hotel. Tak wygląda pokład samolotu Boeinga dla VIP-a

Lufthansa Technik pokazała, jak będzie wyglądać wnętrze zmodyfikowanego Boeinga 777-9 dla klienta z Bliskiego Wschodu. To samolot, który w wersji dla linii lotniczych może zabrać na pokład nawet 426 pasażerów. W wariancie luksusowym staje się apartamentem w chmurach.
9.

Oficjalnie otworzyli autostradę A1. Pierwsze prace na niej ruszyły już w 1978 roku

Autostrada A1, nazywana Autostradą Bursztynową, jest już gotowa na całej długości. W czwartek premier Mateusz Morawiecki dokonał oficjalnego otwarcia. Budowę drogi, łączącej północ i południe Polski, zaczęto jeszcze w 1978 r.
8.

Pierwszy zestaw LEGO na licencji Airbusa. Z Boeingiem się nie udało i groziło poważną wpadką

LEGO stworzyło pierwszy zestaw klocków na licencji Airbusa. To helikopter H175 wykorzystywany w morskiej służbie poszukiwawczo-ratowniczej (SAR). W przeszłości ogłoszono już zestaw we współpracy z Boeingiem, ale został wycofany jeszcze zanim trafił do sprzedaży. Powód był prosty i groził poważną wpadką.
7.

Byliśmy na lotnisku w Radomiu. Na żywo robi wrażenie

Budowa lotniska Warszawa-Radom została oficjalnie zakończona. Pierwsze rejsy planowane są na kwiecień 2023 r. Trzeba przyznać, że nowy terminal na żywo robi bardzo dobre pierwsze wrażenie, ale to nie wystarczy, by radomski port lotniczy odniósł sukces. Zwłaszcza że już raz działające tam lotnisko ogłosiło upadłość, ponosząc biznesową porażkę.
6.

Forum Ekonomiczne Karpacz 2021 - galeria

Tegoroczne, jubileuszowe (trzydzieste) Forum Ekonomiczne odbywa się w Karpaczu. - My chcemy tylko, żeby nasi goście między sobą rozmawiali – mówi organizator Forum.
5.

Kury, które ratują nasze życie

Całe życie spędzają w całkowitej izolacji, hodowane na specjalnej diecie w zamkniętym systemie, bez jakiegokolwiek kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym. Przez niespełna dwa lata życia nigdy nie zobaczą ani nieba, ani trawy, ani ziemi. Zniosą za to kilogramy cennych jaj. Jaj, które umożliwią produkcję szczepionek i leków, ratujących życie ludzkie.
4.

Dzień kobiet. Promocje - na Orlenie kawa za złotówkę, w Hebe kosmetyki za grosz

W dzień kobiet nie tylko kwiaty i czekoladki znajdziemy w promocyjnych cenach. Specjalne oferty dla pań przygotował i Orlen - kawa za symboliczną złotówkę. Drogerie również prześcigają się w atrakcyjnych ofertach. Hebe oferuje 2 produkty, a trzeci dostaniemy za grosz.