Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Ważna wiadomość dla rodziców dzieci w wieku szkolnym

Podziel się:

"Mamo, tato. Daj na ubezpieczenie." Każdy rodzic słyszy to zdanie co roku. I dajemy, bo to tradycja. Sami też prosiliśmy rodziców o pieniądze na opłacenie polisy oferowanej przez szkołę. Ale czy tak naprawdę wiemy, za co płacimy? Odpowiedzmy sobie szczerze na pytanie, kto z nas zadał sobie trud przeczytania ogólnych warunków ubezpieczenia, które kupujemy dziecku? A należy to zrobić, bo każdego roku w polskich szkołach dochodzi do ok. 60 tysięcy wypadków!

Ważna wiadomość dla rodziców dzieci w wieku szkolnym
(Fotolia)

– Dzieci są ruchliwe, wszędzie ich pełno. To normalne. Dlatego bezwzględnie trzeba je ubezpieczać, ale wybierając NNW szkolne dla naszych pociech powinniśmy przede wszystkim sprawdzić jaki jest zakres ubezpieczenia i jego suma – przypomina Joanna Talaśka z LINK4.

A robimy to mało kiedy, albo wcale. - Zniechęca stopień skomplikowania oferty, języka, jakim jest opisany produkt, albo po prostu ufamy szkole. Warto jednak dowiedzieć się czegoś więcej, albo skorzystać z NNW dla dziecka w ramach pakietu LINK4 Mama – tłumaczy Talaśka.

LINK4 Mama to produkt dla rodziców i ich pociech, w którym postawiliśmy na prostotę, elastyczność, ale przede wszystkim na praktyczność – dodaje Talaśka i podkreśla, że NNW w ramach LINK4 Mama chroni dziecko nie tylko w szkole, ale też na wszelkich zajęciach dodatkowych, na placu zabaw, na treningu piłki nożnej i po nim.. Pod warunkiem, że sport czy inna aktywność jest uprawiana amatorsko. Roczna składka za ubezpieczenie NNW dla dziecka waha się od 42 do 220 złotych rocznie, a sumy ubezpieczenia od 15 do aż 100 tysięcy złotych.

Wybierając wariant z sumą ubezpieczenia NNW 50 tys. złotych, LINK4 Mama wypłaci co najmniej 1,5 tys. zł za złamaną rękę, a jeżeli dziecko trafi do szpitala w wyniku nieszczęśliwego wypadku, ubezpieczyciel wypłaci świadczenie w wysokości 100 zł za każdy dzień pobytu (do 2 tys. zł). LINK4 Mama obejmuje ochroną także przypadki wstrząśnienia mózgu, pneumokoków i sepsy.

Rodzice, którzy chcieliby zapewnić większe bezpieczeństwo swoim pociechom, mogą dodać do produktu pakiet medyczny Assistance Zdrowie, w którym ubezpieczyciel zapewnia organizację i pokrycie połowy kosztów wizyty u lekarza pierwszego kontaktu oraz lekarzy różnych specjalizacji.

Dodatkowo, dostępny jest także Pakiet Assistance Szybka Pomoc, w którym po nieszczęśliwym wypadku LINK4 zobowiąże się do dostarczenia i pokrycia kosztów leków i sprzętu rehabilitacyjnego, zorganizowania i pokrycia kosztów korepetycji dla dziecka, oraz zapewnienia łóżka szpitalnego dla opiekuna prawnego dziecka.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.link4mama.pl, zapoznaj się z ofertą i ogólnymi warunkami ubezpieczenia. Możesz też zadzwonić do konsultantów LINK4 Mama, czekają pod numerem 604 14 14 14. Posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymają od LINK4 zniżkę. Nie tylko na pakiet LINK4 Mama, ale też na inne produkty LINK4.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
Artykuł sponsorowany