Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pieniądze z KPO. Ile zdążymy wydać?

Pieniądze z KPO do końca roku 2022 musimy mieć zakontraktowane w 70 proc. Do końca przyszłego roku – całość. Przedłużający się spór z Komisją Europejską może sprawić, że Polska nie zdąży wydać wszystkich pieniędzy. – Zaczynają się pojawiać pewne problemy w realizacji części kamieni milowych, dlatego kluczowe znaczenie będą miały negocjacje, które będą prowadzone w nadchodzących miesiącach – powiedział w programie "Money. To się Liczy" Łukasz Kozłowski, główny ekonomista Federacji Przedsiębiorców Polskich.

0
0
5
Podziel się
Komentarze (5)
zobacz więcej komentarzy (5)
KOMENTARZE
(5)
Bianka
2 miesiące temu
A mówi to budynek ue?
dgg
2 miesiące temu
Będzie na kiełbasę wyborczą
raf
3 miesiące temu
przez zlodzieja Ziobre Poska stracila milion Euro dziennie. Zacofany , zakompleksiony czlowiek
ble ble
3 miesiące temu
Tak wynika z dokumentów NIK, które widział Onet. Wyłania się z nich obraz niegospodarności, niekompetencji i świadomego wręcz sabotowania całego procesu, co już przyniosło 1 mld 350 mln zł strat. Doprowadziły do tego decyzje państwowych spółek i lokalnych polityków PiS, którzy stworzyli sobie z tej inwestycji finansowe eldorado, trwające do dziś.
ble ble
3 miesiące temu
a może budowa "nowej Ostrołęki" ??? "Elektrownia na miarę naszych czasów". Miliardy utopione w Ostrołęce. Zeznania i dokumenty obciążają establishment PiS