Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wiceminister o inwestycjach. "Trend jest bardzo pozytywny"

– W roku 2021 było o 92 proc. decyzji o wsparciu inwestycji więcej, niż rok wcześniej. To pokazuje, że jednak nasza gospodarka jest odporna na zawieruchę – powiedział w programie „Money. To się Liczy” Grzegorz Piechowiak, wiceminister rozwoju i technologii. – Ja wiem, że rok 2020 nie był może rokiem najszczęśliwszym, ale w tej chwili trend jest bardzo pozytywny. Wiceszef resortu rozwoju mówił także o kryzysie energetycznym, który w niektórych przypadkach może inwestorów zniechęcać. – Dziś już wiemy, że kryzys energetyczny i ceny gazu to nie jest wyłącznie polski problem, to dzieje się na całym świecie i sami sobie z tym nie poradzimy. Inwestorzy zagraniczni, którzy dziś przychodzą do nas, boją się nie tyle wzrostu cen, ile blackoutów. Musimy stworzyć inwestorom takie możliwości, żeby mogli stosować zieloną energię.

19-01-2022
Tagi:
podatki, inwestycje, przedsiębiorcy
18 reakcji
0
12
6
Podziel się
Komentarze (6)
zobacz więcej komentarzy (6)
KOMENTARZE
(6)
emeryt
4 miesiące temu
Oddajcie mi złodzieje 9% emerytury którą mi ukradliście wprowadzając dodatkowy podatek na państwowa służbę zdrowia a który z godnie z Konstytucją art.68 pkt. 2 wy macie płacić. Powyżej 2500 zł brutto mam płacić 26 % podatku a nie jak dotychczas 17%. Tym dodatkowym podatkiem ukradliście całą kwotę wolną od podatku do kwoty 5000 brutto a powyżej tej kwoty ,o 9% będziecie mi pomniejszać emeryturę.
stat
4 miesiące temu
Codziennie jakiś nowy wiceminister zabiera głos. Co drugi jest zdziwiony i zaskoczony, a przecież to ludzie, sądząc po włosach, doświadczeni życiowo
Xjx
4 miesiące temu
Z tego wszystkiego to wyszedł bajzel a nie ład.
Porażka
4 miesiące temu
Trochę bałaganu??? Bałagan zaczął się z chwilą objęcia władzy przez oszołomów z PiS, którzy zdewastowali nie tylko Sądownictwo, Szkolnictwo i Ochronę Zdrowia ale przede wszystkim zniszczyli gospodarkę cofając nas do czasów Gierka i jego zadłużania kraju. Inflacja galopuje niczym koniki w Rodeo Kaczyńskiego, ceny szczytują niczym Marta Wiecznie Dziewica a ucieczka młodych za granice RP przypomina Exodus jaki dokonali Żydzi z Egiptu gdzie ostatni miał zgasić światło i zamknąć drzwi ale PiSowiec zajumał wyłącznik i żarówki...
nicki
4 miesiące temu
Trochę? Jeśli tak wygląda "trochę bałaganu", to co znaczy "bałagan"? Na usta cisną się bardziej dobitne, niecenzuralne określenia.