Trwa ładowanie...
bDaqbqZN

Notowania

Bitbay – Wszystkie wiadomości

85
28.06.2020 9:05

KRYPTOWALUTY
 / 
Prezes BitBay odpowiada na materiał "Superwizjera". Milionowa łapówka prowokacją?

Na polskim rynku kryptowalut zawrzało. Dziennikarskie śledztwo uderzyło w BitBay i prezesa tej giełdy Sylwestra Suszka. Ten w oficjalnym oświadczeniu zarzucił manipulacje dziennikarzom, sugerując m.in. podstawienie człowieka proponującego łapówkę.

45
27.06.2020 20:58

BITCOINY
 / 
"Superwizjer" TVN: polska giełda bitcoinów powiązana ze światem przestępczym

BitBay to największa giełda kryptowalut w Polsce. Oficjalnie jej prezesem jest 32-letni Sylwester Suszek, ale wśród głównych udziałowców i wspólników znajdują się ludzie z bogatą przeszłością kryminalną i wyrokami za sutenerstwo, rozboje i wyłudzania podatku VAT - ujawnili dziennikarze "Superwizjera" TVN.

11
18.01.2020 7:05

KRYPTOWALUTY
 / 
Nowe prawo może wykopać kryptogiełdy z Europy. "Te dyrektywy są krzywdzące"

Do 10 stycznia giełdy kryptowalutowe miały czas, aby wprowadzić nowe przepisy przeciwko praniu brudnych pieniędzy. Dla inwestorów oznacza to koniec z anonimowością. A dla branży wybór: dostosować się, przenieść lub – w ostateczności – zamknąć interes.

47
18.09.2019 12:25

BITBAY
 / 
Twórca Bitbay o dużym majątku: pracuję po 20 godzin dziennie

Sylwester Suszek w wieku 31 lat dorobił się przydomku króla bitcoina i milionów na koncie. Biznesmen chętnie chwali się swoim luksusowym stylem życia w mediach społecznościowych, bo - jak podkreśla, ciężko na co dzień pracuje na swoją pensję. Twórca Bitbaya zna jednak smak porażki. Jeszcze kilka lat temu jeden z jego biznesów upadł, a Suszek musiał zmierzyć się z milionowym długiem. O powrocie na szczyt, życiu "na bogato" i budowie własnego wieżowca Suszek Tower Sylwester Suszek mówi w programie "Nino o biznesie".

33
16.09.2019 21:41

KNF
 / 
Bitbay: wyedukowałem organy ścigania

Świetne wyniki pierwszej w Polsce giełdy kryptowalut przerwało ostrzeżenie Komisji Nadzoru Finansowego przed firmą na początku 2018 roku. Od tamtego czasu sprawę Bitbaya przez wiele miesięcy badała prokuratura. Wtedy Sylwester Suszek podjął decyzję o przeniesieniu swojego biznesu w bardziej sprzyjające warunki, poza Polską. Ile kosztowała go ta operacja, i jak z prezesa firmy podejrzewanej o nieuczciwość został ekspertem od blockchain w kilku polskich ministerstwach, Twórca Bitbay mówi w wywiadzie dla money.pl.

bDaqbqZP
107
16.09.2019 0:01

BITCOIN
 / 
Bitbay: syn górnika, który stworzył giełdę bitcoinów. Wartą miliardy

Sylwester Suszek smykałkę do biznesu miał od najmłodszych lat. Pierwszą firmę rozkręcił w wieku 16 lat. Zanim zaczął "kopać" bitcoiny, sprzedawał komputery. Nie wie, ile zarabia, choć jego giełda obraca środkami o wartości miliardów złotów. Po pięciu latach od stworzenia pierwszej polskiej giełdy kryptowalut oddał stery w firmie. W przeciwieństwie do innych twórców wirtualnych giełd nigdy nie ukrywał swojej tożsamości. O tym, jakimi motywami kierował się, podejmując te zaskakujące decyzje, twórca Bitbay mówi Nino Dżikiji.

52
15.12.2018 16:21

KRYPTOWALUTY
 / 
Bitcoin może zdrożeć w przyszłym roku. Pomogą w tym Microsoft i Starbucks

W roku 2017 rynek kryptowalut przeżywał boom. Za jednego bitcoina płacono niemal 20 tys. dolarów. W tym roku cyfrowe waluty były w odwrocie, a przeceny sięgnęły nawet 80 proc. Są jednak osoby i instytucje, które dalej stawiają na krypto.

1
15.11.2018 8:22

MTSL
 / 
"Money. To się liczy". Gościem: Paweł Sobków, prezes BitBay

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy dziś od godz. 11.15 na money.pl i wp.pl.

143
22.09.2018 20:38

KRYPTOWALUTY
 / 
"Na Malcie jest lepszy klimat do prowadzenia biznesu". Zarządzający BitBay o powodach wyjścia z Polski

- Spółka powstała w Polsce, rozwinęła się w Polsce, ale to tutaj powstały spore trudności w dalszym rozwijaniu platformy. Dlatego przenieśliśmy się na Maltę - mówi w rozmowie z money.pl Paweł Sobków, prezes Pinewood Holdings, operatora giełdy kryptowalut BitBay. W rozmowie z money.pl mówi również o przyszłości branży i dalszych planach spółki.

bDaqbqZV
180
01.06.2018 16:03

KRYPTOWALUTY
 / 
BitBay uciekł na Maltę przez KNF. Teraz KNF zaprasza jej szefa do współpracy

KNF zaprasza do współpracy Sylwestra Suszka, szefa giełdy BitBay. Tylko, że firma Suszka właśnie przenosi się na Maltę, argumentując to między innymi... kłopotami z KNF.

12
24.04.2018 6:41

WALUTY
 / 
Popularna polska giełda kryptowalut ma problem. Bitbay może opuścić kraj

Sylwester Suszek, prezes Bitbaya, jednej z najbardziej polarnych giełd kryptowalutowych, czeka na prawo, które ureguluje działalność branży.

10
05.02.2018 16:28

PIENIĄDZE
 / 
Giełda kryptowalut na liście ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego

"Giełda numer 1 w Polsce" - tak na swojej stronie głównej reklamuje się BitBay. To giełda kryptowalut, która właśnie została wpisane na listę ostrzeżeń publicznych KNF.