Trwa ładowanie...
bCYgoKHp

Notowania

Trzynaste Emerytury – Wszystkie wiadomości

22
18.02.2020 9:14

MARLENA MALĄG
 / 
Trzynaste emerytury. Minister rodziny: "Obroniliśmy ustawę"

Minister rodziny Marlena Maląg na konferencji prasowej podsumowała rządowe działania w kwestii emerytur. Przypomniała też, że w tym roku minimalna emerytura wzrasta do poziomu 1200 złotych. Natomiast wypłata tzw. trzynastych emerytur ma wystartować od kwietnia.

37
13.02.2020 21:52

SEJM
 / 
Trzynaste emerytury. Zgodnie z zapowiedziami Sejm odrzucił poprawki Senatu

Sejm podtrzymuje swoją pierwotną koncepcję, by "trzynastki" były wypłacane z Funduszu Solidarnościowego. Nie zgodził się tym samym z Senatem, który przekonywał, że w ten sposób posłowie godzą w dobro osób niepełnosprawnych. Ustawa tym samym trafi na biurko prezydenta Andrzeja Dudy.

168
06.02.2020 21:40

ŚWIADCZENIA
 / 
Trzynaste emerytury z Funduszu Solidarnościowego. Senat zaproponował poprawki

Senat zgodził się z poprawkami zaproponowanymi przez komisję rodziny. Zaproponował tym samym poprawki co do możliwości wypłaty "trzynastki" z Funduszu Solidarnościowego. Senatorowie jednocześnie przystali na waloryzację emerytur, więc ustawa w tej sprawie trafi teraz do prezydenta Andrzeja Dudy.

24
19.12.2019 16:43

TRZYNASTE EMERYTURY
 / 
13. emerytura. Skąd pieniądze? Sejmowa komisja zmienia decyzję Senatu

Sejmowa komisja finansów publicznych zagłosowała przeciw poprawkom Senatu do ustawy o Solidarnościowym Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych, które ograniczały możliwość finansowania trzynastych i czternastych emerytur.