Forum

Komentarze użytkownika "jan kowalski"

Re: Kommiersant: Moskwa chce porażki PiS

jan kowalski / 2007-09-08 20:37 / Tysiącznik na forum
Putin ze swoją bandą kacyków jest w Polsce na tyle znienawidzony, że takimi prymitywnymi sugestiami może przysporzyć PiSowi nowych wyborców. Więcej takich głosów, a wygrana Kaczyńskich będzie niezagrożona.

Re: Polacy chcą PO-PiS i Marcinkiewicza

jan kowalski / 2007-09-08 20:48 / Tysiącznik na forum
to byłoby najlepsze rozwiazanie. Na dziś najważniejszym celem jest niedopuszczenie do koryta SLD (czyt. LiD-u). Panom pokroju Kwaśniewskiego, Millera, Szmajdzinskiego, Kalisza czy Geremka, Frasyniuka już dziekujemy. Szkodników trzeba trzymać jak najdalej od rządzenia. Ostatni wywiad Kwaśniewskiego to niewyobrażalny skandal, czystej krwi chamstwo polityczne.

koniec hoosy???

jan kowalski / 2007-09-08 21:39 / Tysiącznik na forum
wszystkie znaki na niebie i na ziemi świadczą o nadciągajacej bessie. Zagrożenie recesją w USA jest spore i mimo, że w Polsce gospodarka ma sie podobno niezle odczujemy to wszyscy. Czytając to forum można odnieść wrażenie, że przytłaczająca większość inwestuje bardzo agresywnie w fundusze akcji. Ciekawe ile oni są w stanie wytrzymać , kiedy strach i nerwy przytłoczą zdrowy rozsądek. Wtedy czeka nas kataklizm.

Re: LiD startuje

jan kowalski / 2007-09-09 12:40 / Tysiącznik na forum
mam nadzieję, że żaden kataklizm nie nastąpi i LiD do Sejmu się nie dostanie. Hipokrytom, oszustom i sprzedawczykom pokroju Millera, Kwaśniewskiego, Geremka czy Frasyniuka nalezy sprzeciwić się z całą mocą. Ci ludzie wyrządzili nam już dosyć krzywdy, a ostatnie wybryki Kwaśniewskiego to skandal i niewyobrażalna głupota,.
jan kowalski / 2007-09-09 12:49 / Tysiącznik na forum
Jeśli według Ciebie Kwaśniewski jest porządnym człowiekiem, zwłaszcza po wypowiedziach dla niemieckiej prasy, to współczuje Ci rozumu i inteligencji. Zrobił durnia z siebie i z nas. Słyszałeś kiedyś o tzw." sra..u we własne gniazdo" - to zrobił Kwaśniewski.
jan kowalski / 2007-09-09 20:37 / Tysiącznik na forum
no to podnieś rączki i się poddaj. Polskę dołują raczej takie wiernopoddańcze psy, ludzie bez honoru i bez zasad,
jan kowalski / 2007-09-09 20:43 / Tysiącznik na forum
wcale nie chcę w to wierzyć i nie chcę aby domino zaczęło się sypać. To są tylko moje obawy.
jan kowalski / 2007-09-10 08:22 / Tysiącznik na forum
dobre, ale czy AT jest w stanie przewidzieć wzrost bezrobocia w usa, kłopoty bankowe, wreszcie polityczne w Polsce?? Teraz, aby się dokładnie posypało bardzo niewiele potrzeba, wystarczy iskierka. Sądzę, i abym się mylił, że dochodzimy do momentu , w którym żadne AT, AF nie będą miały znaczenia. Nad emocjami trudno przecież zapanować.
jan kowalski / 2007-09-10 08:28 / Tysiącznik na forum
Wielki Ben coś dorzuci i chwilowo uspokoi sytuacje, ale na dłuższą metę marnie to widzę. To może być powolne: "jeden krok w górę, dwa w dół", a wtedy trudno wyczuć moment do wycofania się i będą straty.
jan kowalski / 2007-09-10 08:50 / Tysiącznik na forum
nie bądż takim malkontentem, do EURO 2012 jeszcze mnóstwo czasu. Dobrze pamiętam, jak Grecy dzień przed otwarciem Olimpiady w Atenach malowali jeszcze stadion, dokonywali ostatnich poprawek, Portugalczycy też mieli ogromne kłopoty by zdążyc na czas. No, i udało im się, dlatego na razie nie widze problemów, po prostu należy wziąć się do roboty. W ciągu 4 miesięcy niewiele da się zrobić, ale 4-5 lat i owszem.
jan kowalski / 2007-09-10 09:00 / Tysiącznik na forum
normalnie to piszę się "zaczął" i ' wkrótce". Jeśli tylko takich analfabetów Kwaśniewski ma w swoich szeregach, to mogę być spokojny.

Re: Wyborcza kiełbasa z PiS-owskiej masarni

jan kowalski / 2007-09-10 09:11 / Tysiącznik na forum
mam tylko nadzieje, że tym artykułem nie sugeruje Pan poparcia dla niejakiego LiDu czy SLD., Tym drobnym złodziejom, nieudacznikom także już dziękujemy. Oni także nie pomogli gospodarce, niemal każdą ustawę odrzucał im TK, a ile autostrad wybudowali?

Re: Posłowie pobalowali po samoorozwiązaniu Sejmu

jan kowalski / 2007-09-10 09:13 / Tysiącznik na forum
zazdrościsz im?? Oni topili swoje smutki.
jan kowalski / 2007-09-10 09:44 / Tysiącznik na forum
o czym człowieku piszesz, a gdzie sa te stanowiska dla Kwasniewskiego w NATO, UE, ONZ. Właśnie widzę, że się na tym hipokrycie poznali, ale lepiej póżno niz wcale. W tym wywiadzie Kwaśniewski powiedział co myśli, podobnie jak Oleksy u Gudzowatego. Jeśli wywiad poszedłby w TV na żywo nie byłoby mowy o żadnej autoryzacji, więc jakim jest nieudacznikiem wszyscy widzimy.

Re: LiD przedstawiła program wyborczy

jan kowalski / 2007-09-10 09:51 / Tysiącznik na forum
więcej wiagry!! Miller już skończył, a Kwaśniewskiemu nie starcza....

Najnowsze wpisy