Forum

Komentarze użytkownika "kalot"

Komentarze użytkownika: kalot

kalot / 2008-12-11 16:51 / portfel / Tysiącznik na forum
co do pierwszych trzech Twoich własnych ~~
to tu nie widzę wpływu bezpośredniego, albo był zbagatelizowany, albo nawet mozna dostrzec działania odwrotne
ostatnie ~~ to pewne pobożne założenie, ale pod okładką dostrzec mozna pewiej dramat, bo jie ma chyba watpliwości, że najblizsze 2 lata będziemy zakładnikiem ogólnoświatowej recesji, może rzeczywiście w Polsce niezbyt dramatycznej (bankructwa=masowe zwolnienia)
odnosząc się do pytania głownego czyli pierwszego nie było dotąd większych oznak, giełda się obroniła w porównaniu z regionem zatem nie było przełożenia, zatem pewnie przyjdzie
najbardziej prawdopodobny będzie atak spekulacyjny już wkrótce myslę, że w średniej perspektywie czasowej poradzimy sobie jednak
kalot / 2008-12-11 09:38 / portfel / Tysiącznik na forum
przeczytałem, przemyślę i dopiszę się póxniej

Re: Komentarze do portfela "needle"

kalot / 2008-12-09 17:12 / portfel / Tysiącznik na forum
ja już pochwaliłem naszego nieanonimowego Anonima za odtrąbienie wzrostów kilka dni temu
jutro będzie poprawka i niedowiarkom zrzędna miny, a jak o oni dołaczą do GTW "grupy trzymającej wzrosty" to będzie czas na odwrót
kto za?
kalot / 2008-12-09 15:45 / portfel / Tysiącznik na forum
można powiedzieć, że o wiele mniej ludzi pisze niż przy dołku, każdy się boi czy też prawie każdy
licza, że tylko trochę da odkuć i zaraz będą pogłębiane spadki na niespotykaną skalę
optymistami zaś pozostają ci ktorzy byli nimi zawsze i ich nie należy słuchać zatem klasyczny ruch ma być taki, że ci co nie wierza jeszcze we wzrosty zaczną kupować i dopiero wówczas nastąpi wyprzedaż
wiadomo, że nie uda się to od razu
najpierw coraz wyższe dołki, ale przebicia wsparc nie takie szalone aż utworzy się trójkąt i dopiero z niego zaczną się spadki
żeby to miało sens wzrosty muszą być jednak spore i przynajmniej 2-3 miesieczne
kalot / 2008-12-09 15:39 / portfel / Tysiącznik na forum
swoja droge zawiodlem sie troche na nich
kalot / 2008-12-07 11:38 / portfel / Tysiącznik na forum
i ja tak uwazam, a co do konca bessy postawiles odwazna teze
z drugiej stroni kto wygrywa na gieldzie?
rozsadni, ale odwazni
kalot / 2008-11-27 16:59 / portfel / Tysiącznik na forum
drogowskaz będzie miał niechybnie miejsce w przyszłym tygodniu
kalot / 2008-11-26 19:39 / portfel / Tysiącznik na forum
ale czy pisałeś gdzieś, że takie masz oczekiwania?
a może tylko znajomych w RPP;]
kalot / 2008-11-26 16:01 / portfel / Tysiącznik na forum
z tego co piszesz mozna ostroznie wnioskować, ze spodziewałeś sie takiej decyzji od kilku tygodni i że była uzasadniona własnie teraz, czy tak?
kalot / 2008-11-26 14:57 / portfel / Tysiącznik na forum
ważny dzień po stopy obniżone, a nikt się nie spodziewał;hamujemy niestety
jeszcze w ubiegłym miesiącu dwoje członków RPP mówiło o potrzebie podwyżek ich, czy możmy dziś powiedzieć, że ktoś się nie zna?
kalot / 2008-11-25 16:48 / portfel / Tysiącznik na forum

miotasz się...wraz z rynkiem

a to może akurat świadczyć o dobrym wyczuciu rynku przez daytradera
kalot / 2008-11-25 16:46 / portfel / Tysiącznik na forum

wstręt do pewnej knajpy na długo mi zostanie

te ceny, też mnie do gorączki doprowadzają;]
kalot / 2008-11-19 09:02 / portfel / Tysiącznik na forum
różnie piszą-raz tak raz inaczej, aby wszyscy byli zadowoleni;]

Dobry moment na budowę portfela
(Puls Biznesu, tm/19.11.2008, godz. 07:41)

Fortunny rodzą się w bessie, trudno więc o lepszy czas na budowę portfela akcji na najbliższe lata – czytamy w „Pulsie Biznesu”.

gwatowna bessa zaczęła się na giełdach światowych w lipcu ubiegłego roku. Wyprzedziła tym samym zapaść realnych gospodarek o rok. Gazeta jednak przytacza raport Domu Inwestycyjnego BRE Banku, w którym czytamy, że „wydaje się, że kryzys finansowy, a przynajmniej jego spektakularna część jest już za nami (…) już pojawiły się pierwsze oznaki powrotu zaufania.”

„PB” podkreśla również, że przed nami kolejna faza kryzysu, czyli spowolnienie gospodarcze związane ze spadkiem wzrostu PKB. W wypadku GPW, spowolnienie to będzie oznaczać spadek wyników spółek, a dla niektórych straty i ryzyko rolowania krótkoterminowego zadłużenia. Jednak GPW zaliczyła już swoje dno. W przyszłym roku WIG20 nie powinien spaść poniżej 1500 pkt. – czytamy w gazecie.

Więcej w dzisiejszym wydaniu „Pulsu Biznesu”.
kalot / 2008-11-17 19:08 / portfel / Tysiącznik na forum
wszystkich na raz nie, bo zawsze sie akaś grupa trafi ...co trafi:]
kalot / 2008-11-17 17:33 / portfel / Tysiącznik na forum
jak dla mnie nieco bezprzedmiotowa dyskusja w tym aspekcie, bo jesli jedni mówią graj przeciw większośći to inni wołają płyń z trendem i trudno odmówić racji ktorejkolwiek ze stron

Najnowsze wpisy