Forum

Komentarze użytkownika "konserwa"

Komentarze użytkownika: konserwa

Re: Komorowski: Po katastrofie myślałem o rezygnacji

konserwa / 2010-05-04 09:38 / Tysiącznik na forum
Szkoda, ze Pan nie zrezygnował. Zalicza Pan wpadkę za wpadką. A już na święto 3 maja jeśli nie wkuł Pan teksu na pamięć to lepiej czytać niż przekręcać słowa i mieszać. Nie nadaje się Pan na prezydenta, szkoda, że Donald Tusk tego nie widzi (sam powinien startować). Chyba, że potrzebny jest mu prezydent mierny, ale wierny to Pan pasuje jak ulał. Nawet Sikorski byłby inteligentniejszy i jest bardziej obyty niż Pan Panie Komorowski. Kończ waść wstydu oszczędź.

Re: Napieralski: PiS i PO wspólnie budowały IV RP

konserwa / 2010-05-04 09:30 / Tysiącznik na forum
Mnie osobiści IV RP nie przeszkadzała, a skoro inne kraje postsowieckie potrafiły szybko przeprowadzić lustrację a my babrzemy się z tym do dzisiaj to już inna sprawa. Pewnie ludzie do zlustrowania przy takim zaangażowaniu PO prędzej wymrą niż wytłumaczą się z przeszłości.
Jeśli chodzi o IPN zwykle patrzy się z perspektywy Wałęsy na tych "przebrzydłych" Gontarczyków, Cenckiewiczów itp. A to zaledwie 1% działalności IPN. Trzeba naprawdę być bardzo zacietrzewionym, żeby nie widzieć świetnych badań IPN dotyczących okresu powojennego i problemów żołnierzy polskiego podziemia. O wielu z tych spraw dowiedziałem się dzięki pracom badawczym IPN. Jakże byłaby niepełna historia Polski gdyby nie prace badawcze IPN.
Co do biura antykorupcyjnego można je reformować, ale każdy szanujący się kraj takowe posiada (czasami tylko różnią się nazwą).
Dlaczego SLD i Napieralski boją się IPN i CBA nie rozumiem????
konserwa / 2010-04-30 12:18 / Tysiącznik na forum
Mam wrażenie, że żyjesz w wirtualnym świecie. Nie neguję, że pomysłowość i talent tych najbogatszych przynosi im i państwu zyski (jeśli uczciwie płacą podatki), ale czymże byłby szef firmy budowlanej gdyby nie miał pracowników, czym byłby szef firmy spedycyjnej gdyby nie miał kierowców, czym byłby szef fabryki telewizorów gdyby nie miał pracowników, od prostych robotników przez kadrę majstrów, kierowników itp. Proszę o odrobinę szacunku dla pracowników, którzy również na was pracują.
Poza tym per saldo największą sumę podatków płacą mali i średni stąd można największe obniżki podatków zafundować najbogatszym.

Re: Ogórek: Aktor w "Solidarnych 2010" to najmniejsza wpadka

konserwa / 2010-04-29 18:03 / Tysiącznik na forum
A ja wierzę ludziom spod Pałacu Prezydenta, oraz z Rynku Krakowskiego. Sami dziennikarze nawet z TVN mieli kaca moralnego bo w dokopywaniu Lechowi Kaczyńskiemu byli mistrzami a im kto lepiej dokopał tym od dyrekcji dostawał wyższą premię. Nagle z buca prezydent okazał się całkiem ciepłym choć naiwnym człowiekiem. Przestał nawet przeszkadzać niski wzrost i "grubaskowatość". Nagle okazało się, że nie trzeba być wysokim przystojnym blondynem by z sensem mówić i budzić zaufanie.
W tej chwili będę głosował na Jarosława Kaczyńskiego, choć to nie Obama, ale wolę go niż "lisa" Komorowskiego.
Pozdrawiam wszystkich o innych poglądach.

Trzymam kciuki za kryzys. To on pokazał jaka jest rzeczywista cena ropy.

konserwa / 2010-04-26 13:24 / Tysiącznik na forum
Szkoda, że tak trudno w przypadku ropy mówić o wolnym rynku. Trudno mówić o konkurencji cenowej producentów, raczej jeśli coś zdarza się to jest to równanie do góry z ceną, bądź zmniejszenie obligatoryjne wydobycia. Niestety mam nieodparte wrażenie, że ropa jest przeszacowana.

Czy to nie ten facet miał problemy ze swoją przeszłością ???

konserwa / 2010-04-26 13:17 / Tysiącznik na forum
Zupełnie się nie dziwię, że chce gruntownych zmian w IPN a najlepiej gdyby wszystko spłonęło.

Re: Tymochowicz: Start Kaczyńskiego to cynizm i manipulacja

konserwa / 2010-04-26 11:03 / Tysiącznik na forum
"sentymentalno-patriotycznej psychozy" - tak ten Pan nazwał to co zdarzyło się przez ostatnie dwa tygodnie. Może po śmierci matki i ojca też nie mamy do czynienia z żałobą tylko z sentymentalna psychozą. Pan Tymochowicz jest jednym z wytwórców matrix istniejącego przed katastrofą Katyńska, lecz ten cholerny cynik nawet nie mógł się domyślać do co stanie się z Polakami po śmierci prezydenta. Teraz to nazywa jak nazywa, myślę, że takie szuje jak Tymochowicz powinny trzymać się z daleka od polityki bo wrócimy do tego samego bagna, które było.
konserwa / 2010-04-15 13:25 / Tysiącznik na forum
Nie wiem czy kolega wie, że Katedra na Wawelu jest katedrą Rzymskokatolicką, czyli należy do tych przez Ciebie znienawidzonych klechów. Nie wiem też czy wiesz, że 100% pochowanych królów, książąt i bohaterów polskich było wyznania Rzymskokatolickiego. Wielu zasłużyło się w budowaniu Kościoła na ziemiach polskich. To o co chodzi???? To nie Twój Wawel i nie Twoja Katedra. Swoich możesz chować w domu partii lub w mauzoleum.
konserwa / 2010-04-15 13:14 / Tysiącznik na forum
To pierwszy prezydent niepodległej Polski więc jest jakby przedłużeniem dynastii panujących. Prezydent wybierany w wolnych wyborach, tragicznie zmarły podczas pełnienia swojej misji publicznej. Został wybrany w wyborach powszechnych przez większość polaków. A może trzeba by było stworzyć kryptę polskich prezydentów wolnej Polski na Wawelu. Abstrahuję od osób prezydentów.
konserwa / 2010-04-15 13:09 / Tysiącznik na forum
I tu kłania się coś co nazywamy polityką historyczną prezydenta. Specjalnie nie byłeś pilnym uczniem, skoro służby specjalne w wojsku PRLu są dla Ciebie bohaterskie, no chyba tylko w zabijaniu polskich patriotów z AK itp.
konserwa / 2010-04-15 13:05 / Tysiącznik na forum
Dlaczego przeciwnicy pochówku na Wawelu "solą" takie błędy językowe swoich wypowiedziach. Wniosek nasuwa się sam. Uczmy się mowy Ojczystej a wtedy zabierajmy głos w sprawie polskich patriotów.
konserwa / 2010-04-15 13:00 / Tysiącznik na forum
Podaj dowód, że to Jarosław Kaczyński zaproponował Wawel. Jeśli nie masz dowodów to zamilknij na wieki.

Re: Nałęcz: Wawel to już kampania wyborcza

konserwa / 2010-04-15 12:59 / Tysiącznik na forum
Wypowiedzi Pana to właśnie jest początek kampanii wyborczej. Wstyd Panie Nałęcz wstyd.
konserwa / 2010-04-14 12:38 / Tysiącznik na forum
Naszym polskim Narodowym Watykanem jest Wawel czyli dobrze, że zgadzasz się z wolą Kościoła, aby Prezydent spoczął na Wawelu. A myślałem, że jesteś dość wrednym Lewakiem, a tu takie zaskoczenie. Dziękuję.
konserwa / 2010-04-14 12:29 / Tysiącznik na forum
A co Daniel Passent jako czołowy ateista miałby decydować w jakim kościele spocznie Prezydent??? Ludzie decyzja należy do właściciela Katedry czyli Kościoła Katolickiego i zarządzającego Katedrą Kard. Dziwisza. To, że przedstawiciel mniejszości masońskiej w polskim kościele ma odmienne zdanie mnie wcale nie dziwi.

Najnowsze wpisy