Trwa ładowanie...
bDIlIuad

Notowania

Archiwum artykułów autora Tomasz Grynkiewicz

342
18.07.2017 10:04

OPŁATA PALIWOWA
 / 
Ojciec 500+, pogromca podwyżek paliwa. Gdyby Kaczyński miał startować na prezydenta, nie byłoby lepszego momentu [FELIETON]

Szybko poszło. Nawet bardzo szybko. Nie minął tydzień, a już Jarosław Kaczyński wystąpił w roli męża opatrznościowego, który ratuje kierowców przed podwyżkami. PiS zagrał piękny koncert paliwowy, znów w roli dyrygenta obsadzając prezesa partii. Brakuje już tylko interwencji na rynku masła.

bDIlIuaf
bDIlIual
21
10.06.2017 8:35

AUTO ELEKTRYCZNE
 / 
Demontaż gierkowego Matriksu trwa. Ale w garażu szefa NCBR wciąż nie ma polskiego auta elektrycznego

Prof. Maciej Chorowski, szef NCBR w rozmowie z money.pl przyznaje, że łamanie "matriksu Gierka" w świecie nauki idzie, ale opornie.

bDIlIuam
19
31.05.2017 13:42

NAJWAŻNIEJSZE
 / 
Morawiecki dla money.pl: Dziś jesteśmy po bezpiecznej stronie mocy

Potwierdziły się bardzo dobre wieści z polskiej gospodarki. W I kw. tego roku rozwijała się w tempie 4 proc. - Dzisiaj jesteśmy po bardzo bezpiecznej stronie mocy i tęczy – mówi money.pl Mateusz Morawiecki, wicepremier oraz minister rozwoju oraz finansów.

76
29.01.2017 10:32

WIADOMOŚCI
 / 
Na tropach "Misiewiczów". Jak gitarzystę z Białegostoku pomylono z doradcą ministra

Czy doradca ministra rolnictwa – 26-letni Sebastian Łukaszewicz - składał fałszywe oświadczenia? Tak twierdzi OKO.press, tropiąc kolejnego "Misiewicza" w Białymstoku. Niestety, dziennikarze mieli pecha – pomylili osoby. Ten, którego szukali nie jest doradcą. Jest sympatycznym młodym człowiekiem, który całkiem nieźle gra na gitarze w białostockim zespole.