Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Reforma OFE bez zgody Solidarnej Polski. Wiceminister: "to przedrzeźnianie się"

- Na szczęście byłam z tego tematu wczoraj wyłączona - tak o odkładanej reformie OFE mówi wiceminister rozwoju Olga Semeniuk. Według doniesień medialnych zmiany w systemie emerytalnym blokuje Solidarna Polska. Zaproszona do programu "Money. To się liczy" odniosła się do braku jedności w Zjednoczonej Prawicy. - Poznałam kilka sylwetek polityków Solidarnej Polski i mam wrażenie, że to element politycznego przedrzeźniania się - powiedziała Semeniuk. I dodała, że "to już nie pierwszy raz, gdy politycy tej partii koalicyjnej nie popierają pewnych rozwiązań". - Odpowiem brutalnie, ale to w interesie mniejszych koalicjantów jest to, żeby Zjednoczona Prawica funkcjonowała - spuentowała wiceminister rozwoju.

0
0
37
Podziel się
Komentarze (37)
zobacz więcej komentarzy (37)
KOMENTARZE
(37)
Hetman Polny
rok temu
Nie REFORMA A CZĘŚCIOWE DOPROWADZANIE DO NIEPRAWIDŁOWEGO ROZPORZĄDZENIA MAJĄTKOWEGO ZA REZYGNACJĘ Z PRZEKAZANIA DO ZUS I UTRZYMANIEM KASY W OFE ZA BEZPODSTAWNY PRZELEW DO PAŃSTWOWEGO G. POD NAZWĄ IKE
zawislak
rok temu
Przeciez OFE to jeden wielki przekret
amber
rok temu
rzad chce ukrasc obywatelom kase ,minister sprawiedliwosci mowi nie wyrazam na to zgody ,no to chyba wyglada na to ze wszystko jest w porzadku Kogo macie zamiar popierac tego co broni waszej kasy czy tego co chce ukrasc wam kase?
zcx
rok temu
Chcą pobrać 1/6 za transfer i podatek od przyszłych emerytur.
GOŚĆ
rok temu
Nos prezesa zawiódł. Wyhodował sobie żmiję i uzbroił ją w jad. Przecież znał Ziobrę nie od wczoraj. Znał i jego rozdmuchane ego oraz niepochamowaną ambicję. Ma co chciał.
...
Następna strona