Trwa ładowanie...
bDYTPQpx

Notowania

Przejdź na

Reforma OFE bez zgody Solidarnej Polski. Wiceminister: "to przedrzeźnianie się"

- Na szczęście byłam z tego tematu wczoraj wyłączona - tak o odkładanej reformie OFE mówi wiceminister rozwoju Olga Semeniuk. Według doniesień medialnych zmiany w systemie emerytalnym blokuje Solidarna Polska. Zaproszona do programu "Money. To się liczy" odniosła się do braku jedności w Zjednoczonej Prawicy. - Poznałam kilka sylwetek polityków Solidarnej Polski i mam wrażenie, że to element politycznego przedrzeźniania się - powiedziała Semeniuk. I dodała, że "to już nie pierwszy raz, gdy politycy tej partii koalicyjnej nie popierają pewnych rozwiązań". - Odpowiem brutalnie, ale to w interesie mniejszych koalicjantów jest to, żeby Zjednoczona Prawica funkcjonowała - spuentowała wiceminister rozwoju.

37 reakcji
0
0
37
Podziel się
Komentarze (37)
zobacz więcej komentarzy (37)
bDYTPQpJ
KOMENTARZE
(37)
Hetman Polny
3 tyg. temu
Nie REFORMA A CZĘŚCIOWE DOPROWADZANIE DO NIEPRAWIDŁOWEGO ROZPORZĄDZENIA MAJĄTKOWEGO ZA REZYGNACJĘ Z PRZEKAZANIA DO ZUS I UTRZYMANIEM KASY W OFE ZA BEZPODSTAWNY PRZELEW DO PAŃSTWOWEGO G. POD NAZWĄ IKE
zawislak
3 tyg. temu
Przeciez OFE to jeden wielki przekret
amber
3 tyg. temu
rzad chce ukrasc obywatelom kase ,minister sprawiedliwosci mowi nie wyrazam na to zgody ,no to chyba wyglada na to ze wszystko jest w porzadku Kogo macie zamiar popierac tego co broni waszej kasy czy tego co chce ukrasc wam kase?
bDYTPQqb
zcx
3 tyg. temu
Chcą pobrać 1/6 za transfer i podatek od przyszłych emerytur.
GOŚĆ
3 tyg. temu
Nos prezesa zawiódł. Wyhodował sobie żmiję i uzbroił ją w jad. Przecież znał Ziobrę nie od wczoraj. Znał i jego rozdmuchane ego oraz niepochamowaną ambicję. Ma co chciał.
...
Następna strona