Trwa ładowanie...
bDzSClcR

Notowania

Przejdź na

4F przestawia produkcję: "Szyjemy fartuchy, ochraniacze na buty”

4F pomaga w walce z epidemią koronawirusa. Część zysków firma przeznacza na pomoc szpitalom. Zaczyna też produkować sprzęt medyczny. "Szyjemy fartuchy, ochraniacze na buty, przygotowujemy się do szycia maseczek" – powiedział w programie "Money. To się liczy" Igor Klaja, prezes 4F.

17-03-2020
Tranksrypcja:Mówi pan, że wy teraz przestawiliście się na tryb pomocy dla...
rozwiń
Działamy w w kilku obszarach. To znaczy tak: przede wszystkim podjęliśmy decyzję z uwagi na to, że 20% swojej sprzedaży sklepu internetowego przeznaczamy na pomoc dla szpitali.
Zaczęliśmy produkować to co szpital MSWiA - bo na razie pomagamy jednemu szpitalowi, a liczę na to, że solidarnie.
Jeśli nasi przyjaciele, jeśli będzie nas na to stać, żeby pomagać większej ilości szpitali, to będziemy pomagać większej.
W każdym razie szyjemy fartuchy, szyjemy ochraniacze na buty, przygotowujemy się do szycia maseczek. Jestem też w kontakcie i za to jestem wdzięczny z osobami z ministerstwa zdrowia.
Bo konsultujemy - oczywiście w przypadku samych maseczek czy pewnych artykułów, nam jest bardzo ciężko certyfikować i spełnić wszystkie normy, które były do tej pory wymagane.
Jeśli okaże się, że są jakieś regulacje, które troszeczkę te standardy obniżają, to my jesteśmy w stanie szyć podstawowy sprzęt.
W przypadku ochraniaczy na buty, czy fartuchów to już dostarczyliśmy. Co więcej, przestawiamy się na produkcję profesjonalną.
To znaczy w poniedziałek uszyliśmy już kilkaset fartuchów, przekazaliśmy gogle do szpitala MSWiA też za darmo. To jest ta pomoc darmowa.
Ale przestawiamy naszą produkcję na produkcję właśnie fartuchów już medycznych i akcesoriów medycznych, co więcej. My produkujemy w Azji.
Więc nasi kupcowie, którzy kupowali odzież, dzisiaj kupują sprzęt medyczny. To znaczy, wykorzystując nasze dość szerokie możliwości, kontakty, poszukujemy maseczek HEPA.
Poszukujemy fartuchów HEPA i wszystkiego tego, o co dostajemy zapytania ze strony szpitali, ministerstwa.
Również jesteśmy w kontakcie z osobami z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zadeklarowała, że jeśli będziemy mieli jakiś sprzęt medyczny i będzie dokładnie wiadomo, co potrzeba, to oni chętnie u nas kupią.
No, więc aktualnie złożyliśmy zapytania o kilka milionów maseczek u naszych partnerów w Azji, bo tam epidemia dzięki bogu jest już na tym poziomie, że oni mają normalny cykl produkcji.
No, więc reasumując, można powiedzieć, że z firmy produkującej odzież sportową dzisiaj produkujemy sprzęt medyczny.
A przynajmniej go zlecamy. I de facto produkujemy. Ale produkujemy na dwóch płaszczyznach - na to zwrócę uwagę i za to dziękuję moim kolegom, bo wiele osób sobota-niedziela pracowało.
Tylko po to, żeby w poniedziałek przekazać gogle do szpitala MSWiA, a szpital MSWiA w Warszawie poprosił o te gogle.
Uszyliśmy pierwsze fartuchy z tych materiałów, które mieliśmy, bo taka potrzeba była. Pomagamy, jak możemy.
1674 reakcje
1437
26
211
Podziel się
Komentarze (211)
17-03-2020
MickKupując ubiór sportowy będę zaczynał od Waszego sklepu.
zobacz więcej komentarzy (211)
bDzSCldd
KOMENTARZE
(211)
Mick
10 miesięcy temu
Kupując ubiór sportowy będę zaczynał od Waszego sklepu.
KrotexGT
10 miesięcy temu
Dziękujemy Wam 4F i innym górą, mam nadzieję ,że dostanicie pieniądze z naszych podatków, takie jest nasze życzenie OBYWATEL RP
ann
10 miesięcy temu
4F - szacun! Od teraz macie we mnie Waszego klienta!
bDzSCldv
fdsgad
10 miesięcy temu
super
asa
10 miesięcy temu
dziękujemy. Teraz tylko wasze produkty będę dla siebie i rodziny kupować.
...
Następna strona