Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Łukasz Kijek
Łukasz Kijek
|
aktualizacja

Baner inflacyjny na gmachu NBP: Członek RPP: NBP stawia się w roli rzecznika rządu

- Baner na NBP to czysto polityczne wydarzenie. NBP stawia się w roli rzecznika rządu - powiedział w programie money.pl Ludwik Kotecki, członek RPP. – W ogóle tego nie rozumiem. Ten pomysł nie był dyskutowany w RPP. Można sobie postawić pytanie, jeśli inflacja przyszła z zagranicy i nie było na nią wpływu, to dlaczego prezes Adam Glapiński głosował za jedenastoma podwyżkami stóp procentowych? W raportach NBP o inflacji są przedstawione przyczyny inflacji, jest ich osiem. Cztery z tych czynników są krajowe. Nie wiem, dlaczego na tym banerze widzimy tylko dwa, a nie ma pozostałych sześciu – zauważa Kotecki.

KOMENTARZE
(43)
chochoł
rok temu
niech ten glap wywiesi baner ile przez te 8 lat zrobił inflacji śr. kraj.jaka była i dziś . ile mieszkania były i po ile dziś
ojoj
rok temu
Glapa to pinczerek Morawieckiego. Obaj jedno wiedzą,obaj kłamią. Obaj zapłacą za te oszustwa.
Opos
rok temu
Paskowy wyświetl dzisiaj pasek o treści: Glapflacja się rozpędza. Zwolnią Cię ale bedziesz bohaterem 😀
Pablo
rok temu
Jesteśmy mafia.
Wielunianin
rok temu
Przy każdym wjeździe do Wielunia powinien być baner "TU REPRESJONUJE SIĘ OFIARY PRZESTĘPSTW" Naprawdę to się dzieje w mieście Wieluniu. Ludziom dotkniętym łamaniem prawa grozi ŚMIERĆ i zamiast pomocy to są oni potwornie prześladowani przez organy publiczne miasta Wielunia i tylko za to że bronią własnego życia i proszą o pomoc. Trudne do uwierzenia ale NAPRAWDĘ prawdziwe. I co dla tych ludzi znaczy jakaś inflacja ?
...
Następna strona