Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Pierwszy wywiad Zbigniewa Jagiełły po odejściu z PKO BP. Jaka jest jego prognoza dla polskiej gospodarki na 2022 rok? – Gdybym wiedział dokładnie, to nie byłbym teraz tutaj, a leżał w swoim ulubionym miejscu i obstawiał zakłady. Tak żartując, natomiast jasne jest, że spekulujemy, jeśli chodzi o przyszłość, choć świat staje się coraz bardziej nieprzewidywalny – powiedział w "Money. To się liczy" Zbigniew Jagiełło, członek rady nadzorczej BLIK oraz Asseco International. – Dla mnie pandemia jest pewną cezurą, która zamknęła pewien okres. Nie wiem, czy to uznają, na przykład za sto lat, że w marcu 2020 roku, kiedy nastąpiła pandemia, zamknął się XX wiek, a zaczął XXI. Kiedyś o takich czasach się mówiło, my teraz w takich czasach istniejemy. Zmiana cen gazu w ostatnich dniach to sto procent – to jest dobre dla niewielkiej części inwestorów, którzy spekulują na tego typu rynkach, natomiast jest zabójcze dla normalnej gospodarki. Ta, poddawana takim wstrząsom, jest...

rozwiń
gospodarka
wideo
6
Podziel się:
KOMENTARZE
(6)
PiSdo2031
3 lata temu
Ten człowiek był od Morawieckiego i będzie od Morawieckiego. Nie jest prezesem PKO BP już i może mówić co sobie chce. Ale przez niego mówi Morawiecki. To jego słowami premier strofuje Terleckich, Suskich i innych dziwaków, co się na gospodarce nie znają, a choć PiSowy jestem to muszę stwierdzić, że nie brak w partii rządzącej kompletnych gospodarczych ignorantów.
podatnik
3 lata temu
Jak przestał brać miliony to nagle przejrzał na oczy? Oj nie ładnie tak odwracać się od swojego mentora MATEUSZA MORAWIECKIEGO FUNKCJONARIUSZU JAGIEŁŁO!
zms
3 lata temu
Daj przyklad i wynajmij mieszkanie - jestes niby z solidarnosci.Po co Tobie wlasnosc.
asdf
3 lata temu
Dziękujemy panie Jagiełło za akwizycję naładowaną kredytami frankowymi. Bardzo dobra transakcja
Pkopb
3 lata temu
Cienki