Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Ceny mieszkań. Deweloper: bardzo dobry moment, żeby kupić mieszkanie

- Jest bardzo dobry moment, żeby kupić mieszkanie, zarówno z punktu widzenia klienta i dewelopera. Mieszkania ciągle zyskują na wartości. Ceny nie rosną w tempie spekulacyjnym, jak w roku 2006 i 2007. Spodziewam się wzrostów cen, ale na poziomie stabilnym. W perspektywie 2019-2020 roku ten dołek nie przyjdzie - mówił money.pl Nikodem Iskra, prezes Murapol S.A.

KOMENTARZE
(105)
Adi
5 lata temu
Wszystko zależy od lokalizacji. Ludzie już jakiś czas temu zorientowali się, że mieszkanie w domku poza miastem nie ma wielu zalet, i nawet ogródek i cisza są iluzoryczne. Zyskiwać będą dobre lokalizację w centrum. Spadną ceny mieszkać 10 km poza miastami.
Nik
5 lata temu
Wystarczy popatrzeć na demofrafię. No chyba, że albo ściagniemy kolejne miliony emigrantów albo zaczniemy wyburzać stare bloki. ..
ja
5 lata temu
najbezpieczniej jest kupić mieszkanie lub dom za gotówkę, ale można też i na kredyt. Potrzeba trochę rozsądku i chłodnej kalkulacji. Wszystko zależy od ceny i lokalizacji. Ważna jest relacja między cenami najmu, a ceną nieruchomości. Ludzie często przepłacają, a potem płaczą, że mają wysokie raty. Jak nie przepłacić? Zobaczcie sobie ksiązke „Emerytura nie jest Ci potzrebna” Jest o zarządzaniu pieniędzmi, by ludzie zobaczyli jak można budować swój majątek dzięki m.in. inwestowaniu w nieruchomości, ale tez jak osiągnąć wolność finansową.
boss
5 lata temu
Dobry moment będzie, gdy mieszkania będą w cenie pensji minimalnej/m2 (teraz 1630zł/m2). A nie, że pensja od 1600zł a zdolność kredytowa od pensji 3200zł.
sprzedawać ni...
5 lata temu
w 2007 też tak pisali. rosną rosną ceny i zawsze będą rosnąć. minęło kilka miesięcy i panika, a teraz będzie ostrzej
...
Następna strona