Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Firmy padają jedna po drugiej. "Brakuje rąk do pracy"

- Firmy upadają, bo nie ma rąk do pracy. To jedna z przyczyn – powiedział w programie „Money, To się liczy” Adam Łącki, prezes Krajowego Rejestru Długów. – W przypadku branży budowalnej dochodzi wzrost cen materiałów budowlanych. Firmy nie są w stanie dotrzymać warunków umowy i przewidzieć kosztów, które poniosła ws. z daną inwestycją. Brak pracowników sprawia, że firmy są zmuszone rezygnować ze zleceń i tracą rentowność.

0
0
194
Podziel się
Komentarze (194)
zobacz więcej komentarzy (194)
KOMENTARZE
(194)
Kocia
3 lata temu
W normalnym kraju mlodzi ucza sie od starszych ,pracuja mlodzi ,w wieku srednim i starsi ,taki etap gwarantuje ze pracuje sie dobrze ,mozna sie nauczyc i pracowac ,dzisiaj mlodzi koncza studia?o nieokreslonym kierunku ,konczac studia nie maja konkretnego zawodu ,co kieruje mlodymi kiedy wybieraja kierunek studiow ,dlaczego nie potrafia sobie z tym poradzic ,po pierwsze wybierajac szkole kierunek trzeba pojechac do Zakladow Pracy ,tam gdzie bedzie sie po szkole pracowac i zapoznac sie z warunkami ,a nie ma Zakladow Pracy ,no coz ,starszym i w srednim wieku tez nie dano szans na prace bo jej nie bylo i nie ma,Rynek Pracy jest zaden,pisanie glupot ze jest bezrobocie jest smieszne ,brakuje taniej sily roboczej na razie sciaga sie ja z Ukrainy ,no bawcie sie dobrze.
Pn
3 lata temu
A czywam ktoś zabrania prowadzenia swojego biznesu ? Spróbujcie i będziecie mieć te myliony po szafach zaraszam to pogadamy
Ech
3 lata temu
A,kto chce utrzymywac PRL postkomune i ich przywileje za miskę ryżu
Ja
3 lata temu
Ostatnia stawka jaką mi proponowano było 5 zł na godz, wyleczylam się z pracy w Polsce ,gdyby nie to że muszę pracować na emeryturę, mogłabym pracować 3 miesiące w roku i wystarczyłoby mi na cały rok,ale muszę zapracować na emeryturę i wybrać kraj na emeryturę na pewno nie Polska.
Borek
3 lata temu
Szukam od 2 mcy pracownikach... chętnych ok. 500 osób. Ale... to nie szkółka, to nie kawiarnia ani przechowalnia. Wiedza na poziomie trochę wyżej niż zero (ale się nauczy). Jak mam zapłacić 6tys brutto skoro ta osoba "będzie się uczyć". Po ostatniej dziuni okazało się że byliśmy stratni na jej pracy ok 20 tys na miesiąc. Zero odpowiedzialności... takie idzie pokolenie.
...
Następna strona