Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Jest praca "od ręki". Chcesz etat? "Pracodawca cię wyśmieje"

– W hotelarstwie czy gastronomii jest praca "od ręki", ale jeśli przyjdzie kandydat z informacją, że chce umowę o pracę, to raczej zostanie wyśmiany – mówi w programie "Money. To się liczy" Krzysztof Inglot, prezes Personnel Service. W ocenie eksperta te branże bardzo ucierpiały w czasie pandemii i w wielu przypadkach są na skraju bankructw. – W branży nie ma chęci na długotrwałe zobowiązania finansowe, bo nie wiadomo co będzie za rok czy dwa – dodaje Inglot. – Na umowę o pracę nie ma co liczyć – podsumowuje.

10-05-2021
0
0
14
Podziel się
Komentarze (14)
zobacz więcej komentarzy (14)
KOMENTARZE
(14)
Mario
rok temu
To niech sami sobie pracują i zobaczymy kto kogo złamie od wielu wielu lat pracodawcy oszukiwali i mieli pracownika gdzieś
andrzej58
rok temu
Tak jest w prawie całym sektorze tzw. prywatnym. Nasi "byznesmeny" mają mentalność bandytów. nachapać się jak najszybciej jak jest okazja. Żadnego myślenia długo terminowego.
Sylwek
rok temu
Na dziko mogę robić 40 do łapy na godzinę
xcv
rok temu
no nie kazemu,umowa potrzebna,do szczescia,ale zarobek,maja jakies dochody,i dorabiaja na czarno,a zreszta hotelarstwo to nie jest wymarzona praca,i czesto sezonowa
Niewolnik.
rok temu
. W Szpitalu Miejskim w Olsztynie niepełnosprawni stróże pracują po 24 godziny non stop. po 21 godzinie mogą spać i nie odbierać telefonów . I kto górą ? Kasa dotacje i prezenty dla Dyrekcji szpitala.