Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Aleksandra Stanek
|
aktualizacja

Kury, które ratują nasze życie

Całe życie spędzają w całkowitej izolacji, hodowane na specjalnej diecie w zamkniętym systemie, bez jakiegokolwiek kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym. Przez niespełna dwa lata życia nigdy nie zobaczą ani nieba, ani trawy, ani ziemi. Zniosą za to kilogramy cennych jaj. Jaj, które umożliwią produkcję szczepionek i leków, ratujących życie ludzkie.

1
Podziel się
1 z 10
Kury, które ratują nasze życie
Kury, które ratują nasze życie
Tak wygląda chów kur niezwykłej rasy Novogen White Light (Daniel Szalai)

Tak wygląda chów kur niezwykłej rasy Novogen White Light, która została zaprzęgnięta do służby przemysłowi farmaceutycznemu. Tym niewidzialnym bohaterom medycznej produkcji poświęcił swój projekt węgierski fotograf Daniel Szalai, któremu udało się z aparatem odwiedzić największą w Europie przemysłową fermę kur. Zobacz zdjęcia na kolejnych slajdach

KOMENTARZE
(1)
totem
2 lata temu
A gdzie reszta tekstu??? Co mają kury do farmacji? Może jakieś wyjaśnienie.
TOP6 - najpopularniejsze galerie
10.

Byliśmy na lotnisku w Radomiu. Na żywo robi wrażenie

Budowa lotniska Warszawa-Radom została oficjalnie zakończona. Pierwsze rejsy planowane są na kwiecień 2023 r. Trzeba przyznać, że nowy terminal na żywo robi bardzo dobre pierwsze wrażenie, ale to nie wystarczy, by radomski port lotniczy odniósł sukces. Zwłaszcza że już raz działające tam lotnisko ogłosiło upadłość, ponosząc biznesową porażkę.
9.

Forum Ekonomiczne Karpacz 2021 - galeria

Tegoroczne, jubileuszowe (trzydzieste) Forum Ekonomiczne odbywa się w Karpaczu. - My chcemy tylko, żeby nasi goście między sobą rozmawiali – mówi organizator Forum.
8.

Tu warto spędzić wakacje. 7 miejsc na popandemiczny wypoczynek

Agroturystyka czy duży hotel. Góry czy morze? A może Mazury? W ramach akcji #moneypomaga polecamy 7 miejsc na wypoczynek i wakacyjny urlop.
7.

Dzień kobiet. Promocje - na Orlenie kawa za złotówkę, w Hebe kosmetyki za grosz

W dzień kobiet nie tylko kwiaty i czekoladki znajdziemy w promocyjnych cenach. Specjalne oferty dla pań przygotował i Orlen - kawa za symboliczną złotówkę. Drogerie również prześcigają się w atrakcyjnych ofertach. Hebe oferuje 2 produkty, a trzeci dostaniemy za grosz.