Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Pawłowski
|
aktualizacja

Największe wyzwanie dla Tuska. "Równia pochyła. Trzeba zawrócić"

Czy stać nas na spełnienie obietnic partii opozycyjnych, które prawdopodobnie utworzą rząd? - Na tak postawione pytanie odpowiem: pewnie, że nas stać - powiedział w programie "Newsroom" WP prof. Witold Orłowski z Akademii Finansów i Biznesu Vistula. - Proszę sobie przypomnieć, co się wydarzyło w pandemii. Rząd z dnia na dzień uznał, że potrzebuje ponad 200 mld zł i pieniądze się znalazły. Tak samo było w przypadku wojny w Ukrainie. Zaciągnięcie długu to nic trudnego. Problem jest gdzie indziej. Politycy w Polsce uznali, że nie ma innego sposobu na wygranie wyborów, jak zarzucenie wyborców obietnicami, przekupienie ich. Wszystkie partie poszły tym tropem, może poza Konfederacją. Wyborcy nie chcą słyszeć o oszczędnościach i cięciach, czekają na to, co poszczególne partie zaoferują, co dadzą. Opozycja to wie, dlatego musiała złożyć obietnicę, że niczego co zostało dane, nie zabierze. Skąd wziąć pieniądze? Najprostsza sprawa to uruchomienie drukarek do pieniędzy....
rozwiń
153
Podziel się:
KOMENTARZE
(153)
Piko
4 miesiące temu
Będziemy tak jak Belgowie robić we własnym kraju na dobre życie dla imigrantów
ALEX
4 miesiące temu
OGRANICZYC SOCJAL DO MINIMUM W TEN SPOSOB POZBEDZIEMY SIE GOSCI ZE WSCHODU MAJA SOWIECKIE POCHODZENIE DLA NAS NIC DOBREGO .
ALEX
4 miesiące temu
OBNIZA MAKSYMALNIE WARTOSC ZLOTOWKI PRZY WYMIANIE NA EURO.
Mok
4 miesiące temu
I w końcu nadejdzie dzień że obudzimy się w DoutschlandPOl
Nadszyszkowni...
4 miesiące temu
Jak wyjdzie na jaw co Tuskopodobni mieli naprawdę na myśli to kraj ogarnie gigantyczne zdziwienie. Wszyscy zatęsknią za socjalistycznym PiS, ale będzie już za późno. Jak to było... "że i po przed szkodą i po szkodzie głupi"
...
Następna strona