Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Artykuł sponsorowany

Nowość, InPost Abonamenty

4
Podziel się

InPost stale rozszerza swoją ofertę. Teraz znajdziemy w niej również abonamenty kurierskie. / Artykuł sponsorowany

Nowość, InPost Abonamenty
(materiał partnera)
bDKmFJEB

Szeroka oferta InPost

InPost coraz bardziej poszerza swoją ofertę. Do tej pory jedną z najpopularniejszych usług, z której korzystały tysiące Polaków były Paczkomaty. Ich dostępność systematycznie zwiększa się, w zasadzie śmiało można powiedzieć, że są łatwo dostępne na drodze do pracy, domu czy szkoły. Co o tym decyduje? Łatwość obsługi - nadawanie i odbieranie paczek jest absolutnie intuicyjne, dzięki aplikacji wszystko trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund - to znacznie krócej, niż gdybyśmy musieli stać po paczkę w kolejce na poczcie. Teraz InPost, żeby jeszcze bardziej zwiększyć dostępność swoich usług i lepiej dopasować ofertę do potrzeb klientów stworzył Abonamenty Kurierskie. Osobami korzystającymi z usług firmy są bowiem nie tylko klienci detaliczni, ale również przedsiębiorstwa.

Kurier

Nie da się ukryć, że kurier to ogromna wygoda, jeśli mamy do wysłania sporo paczek. Prowadząc biznes zakładamy, że będziemy wysyłać coraz większą ilość przesyłek. Wysyłanie każdej z nich osobno, zawożenie dziesiątek przesyłek na pocztę, a nawet - do Paczkomatu, zabrałoby nam mnóstwo czasu. Prowadząc interes, musimy racjonalizować czas poświęcany na takie organizacyjne kwestie. Dlatego też kurier, który odbierze od nas przesyłki i dostarczy je odbiorcom to idealne rozwiązanie. Wiele osób jednak nie jest do końca przekonanych do usług kurierskich, z uwagi na fakt iż obawiają się wysokich kosztów - często przesyłane paczki, nawet jeśli są lekkie, to jednak sporych rozmiarów (tak jak na przykład w przypadku firm odzieżowych). Sposób zapakowania towaru także składa się na tak zwane "customer experience" dlatego też warto zadbać o to, aby otwieranie naszego produktu było czymś więcej, niż rozdarciem folii. Pudełko wyłożone pięknym papierem, z naszym logo sprawi, że klient będzie lepiej oceniał doświadczenie zakupów u nas. Trzeba się jednak liczyć z tym, że przesyłka będzie mieć wtedy większe rozmiary i wagę. Abonamenty Kurierskie stanowią doskonałe rozwiązanie dla biznesu i pozwalają nam wysyłać przesyłki do klientów wygodnie, a jednocześnie - w rozsądnych cenach.

bDKmFJED

InPost Abonamenty

Jak więc działają Abonamenty Kurierskie? W tej nowej usłudze InPost wprowadzono jedną stałą umowę dla przesyłek kurierskich i paczkomatowych, gwarancję ceny przez cały okres jej trwania oraz ekspresową dostawę. Wiedząc o tym, że czas oczekiwania na paczkę ma duże znaczenie dla ocenienia całego doświadczenia zakupowego, InPost gwarantuje, że przesyłki kurierskie w abonamencie dostarczone zostaną w 95% przypadków już następnego dnia po nadaniu.

Do tej pory InPost oferował Pakiety Kurierskie - ta usługa została zastąpiona przez Abonamenty. Nie trzeba już teraz wykupywać różnych usług, albo martwić się kosztami, które zmieniają się z miesiąca na miesiąc. A warto dodać, że do wyboru mamy kilka pakietów, najtańszy pozwala na wysyłkę paczek już od 7,86 PLN.

bDKmFJEJ

Nie zawsze kurier będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Na początku działania biznesu, kiedy dopiero się rozkręcamy, dużo lepszym pomysłem może być nadanie przesyłek w Paczkomatach, co pozwoli nam jeszcze obniżyć koszty. Z InPost Abonamenty nie musimy wybierać. W pakiecie dostępny będzie zarówno kurier jak i możliwość skorzystania z Paczkomatu. Co więcej, wybrany pakiet zawsze będziemy mogli rozszerzyć w przyszłości.

Ile kosztuje przesyłka kurierska

Odpowiedzmy więc teraz na pytanie - o jakich kosztach mówimy? Ile kosztuje przesyłka kurierska w Abonamencie? Wybrany przez nas pakiet obejmuje konkretną ilość paczek. Po przekroczeniu limitu, za każdą przesyłkę zapłacimy dokładnie tyle, ile w cenniku. Dodatkowo, w pakiecie mamy promocyjne ceny na usługę COD - przesyłki za pobraniem. Szczegółowe informacje znajdziecie pod linkiem https://inpost.pl/abonamenty-dla-firm.

Abonamenty są tak zaprojektowane, aby spełniać potrzeby firm różnej wielkości i na różnym etapie rozwoju. Abonament Mini Firma 300 będzie na przykład znakomity dla nowo powstałych firm, z kolei Maxi Firma 1200 to już rozwiązanie dla przedsiębiorstw z pozycją na rynku, które każdego dnia wysyłają naprawdę mnóstwo paczek. Co jeśli podpisujemy umowę w środku miesiąca? Abonamentu nie płacimy aż do kolejnego rozliczenia, jednocześnie zachowując opcję korzystnych cen wysyłki paczek.

bDKmFJEK

Wybierając konkretny Abonament Kurierski możemy skorzystać z gotowej oferty, albo poprosić o zaproponowanie zindywidualizowanej opcji. W gotowych ofertach do wyboru mamy opcje na 12 lub 24 miesiące. Podstawowe opcje to Mini Firma 300, Midi Firma 600, Maxi firma 1200 i Multi Firma 2400. Oznaczenia cyfrowe odpowiadają cenom netto każdego abonamentu. Jakie są limity paczek w abonamentach? Kolejno - 20 do 50, 50 do 100, 100 do 200 oraz powyżej dwustu. Wszystkie Abonamenty Kurierskie to gwarancja stałej ceny, możliwość korzystania z kuriera oraz Paczkomatów i niezwykle szybka dostawa. Im wyższy Abonament wybieramy, tym niższa jest cena jednej paczki, co ma znaczenie, jeśli zdarzy nam się przekroczyć limit wybranego pakietu lub jeśli podpisujemy umowę w trakcie miesiąca rozliczeniowego. Wybierając Abonament Kurierski możemy też nie obawiać się o dodatkowe koszty, opłata paliwowa wliczona jest bowiem w cenę. Na przykład w ofercie Mini Firma 300 jedna przesyłka kurierska kosztuje już 11,23 PLN, a w pakiecie Maxi Firma 1200 - 10,28 PLN.

Abonamenty Kurierskie to także dedykowana opieka posprzedażowa i możliwość podjazdów kurierskich zawsze wtedy, kiedy ich potrzebujemy.

Jak przygotować paczkę do wysyłki

Jak zapakować paczkę dla kuriera? Przede wszystkim, zadbajmy o to, aby towary znajdujące się wewnątrz przesyłki nie zostały uszkodzone. Zabezpieczmy je pudełkiem o odpowiedniej wytrzymałości, folią bąbelkową, jeśli wysyłamy na przykład szkło, ceramikę czy kosmetyki i szklanych opakowaniach. Istotne jest też zadbanie o to, aby zawartość przesyłki nie uszkodziła innych paczek w czasie przewozu. Etykieta powinna być umieszczona w widocznym miejscu. Pamiętajmy też o tym, że w paczce nie powinno być "luzu" - przedmioty umieszczone w niej nie mogą przemieszczać się w przesyłce w czasie transportu.

bDKmFJEL

Więcej informacji o Abonamentach znaleźć można pod adresem https://inpost.pl/abonamenty. Warto zainteresować się usługą. Już od pierwszego dnia funkcjonowania biznesu chcemy jak najbardziej zracjonalizować koszty jego prowadzenia i czas, który musimy na to poświęcić. Abonamenty Kurierskie to dobra metoda, aby zająć się jedną i drugą kwestią.

Artykuł sponsorowany

bDKmFJFe
Artykuł sponsorowany
Źródło:
Artykuł sponsorowany
KOMENTARZE
(4)
Bez sensu
12 miesięcy temu
Zasada jest taka, nie wysyłasz ale płacisz..
Inpost
12 miesięcy temu
Bez abonamentu najtańsza wysyłka i i post 12 zł razy 20 daje nam 240zl, pytam się po co mi droższa opcja abonentowa za 300 i 20 przesyłek jak mam za 20 przesyłek 240zł.
AdaM
12 miesięcy temu
Pracownicy pracy mają coraz więcej ale ich zarobki stoją w miejscu. Ot dobra zmiana.
bDKmFJFf
Wojtek
12 miesięcy temu
"Mini Firma 300 jedna przesyłka kurierska kosztuje już 11,23 PLN" To jest cena brutto czy netto?