Trwa ładowanie...
bErBXZVN

Notowania

Przejdź na

Planujesz remont? Na ekipę możesz czekać nawet rok

Branża budowlana zmaga się z brakiem rąk do pracy, to również wpływa na wzrost cen remontu czy budowy. - Jest bardzo duży deficyt, już widzimy jakie są problemy, ale mamy też ogromny program zielonej transformacji, w ramach którego miliony budynków powinny podlegać termomodernizacji. Popyt na pracę będzie rósł także w tym sektorze. Wszystkich znajomych, którzy odkładają remont na później, bo może będzie łatwiej i taniej, zachęcam do tego, żeby nie odkładali, bo nie będzie ani łatwiej, ani taniej - powiedział w programie "Money. To się liczy" Paweł Kisiel, prezes Grupy Atlas. - Sam chciałem przeprowadzić remont elewacji dachu, skontaktowałem się z wykonawcą na przełomie lutego i marca, umówiliśmy się na pierwszy wolny termin, pod koniec pierwszego kwartału przyszłego roku - dodał.

22-06-2021
Tagi:
remont, budowa, nieruchomości, budownictwo, ceny, wzrost cen, wideo, budowlanka, money. to się liczy, mtsl, grupa atlas
0
0
6
Podziel się
Komentarze (6)
zobacz więcej komentarzy (6)
bErBXZVZ
KOMENTARZE
(6)
jlkjkljlk
miesiąc temu
Jak slysze tych 'ekspertow' mowiacych jednym ciagiem, ze brakuje rak do pracy i dlatego ceny ida do gory i zeby nie odkladac remontu tylko robic jak najszybciej... czyli tak de facto nakrecac ta chora spirale jeszcze bardziej, to mi rece opadaja.
max
miesiąc temu
Kwestia do jakich usług fachowca się szuka, jeśli ktoś planuje robić dach czy wykończyć/wyremontować cały dom to wiadomo że poczekać trochę trzeba, bo to czasochłonne prace a klientów bardzo wielu, ale znalezienie kogoś do wyremontowania pokoju czy łazienki nie stanowi już problemu i maksymalnie czeka się 3-4 miesiące.
Tomek
miesiąc temu
Brakuje ludzi bo to ciężka praca, sam szukałem pomocnika płacąc 20zł/h po jednym dniu (10 godzinach pracy) odpuszczali bo praca zbyt ciężka i nie byli w stanie zwlec się z łóżka na drugi dzień... zaznaczam że to tylko pomocnik który nie wykonywał wcale skomplikowanych i ciężkich prac, dopiero po 3-4 miesiącach udało mi się znaleźć na tyle twardego chłopaka który potrafił przetrwać najgorsze pierwsze dni w tej branży, bo jak się nigdy nie pracowało fizycznie to normalne że po jednym dniu pracy bolą wszystkie możliwe mięśnie.
bErBXZWr
qwetrty
miesiąc temu
Brakuje ludzi za te stawki. Zapłaćcie więcej to ludzie się znajdą.
tajestk
miesiąc temu
Bo wszyscy są mgr socjologii, marketingu, prawa, pedagogiki, filozofii, nauk o rodzinie itp. Ci ludzie nic nie potrafią ani tego w czym są mgr ani manualnie. Ale uczelnie aby utrzymać status robią im pseudo doktoraty.