Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak,Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

Przedsiębiorcy wznawiają działalność. Kościński: pandemia to wojna, wszyscy musimy ponieść koszty

Wielu przedsiębiorców - w akcie buntu i desperacji - planuje wznowić działalność od 18 stycznia. - Trzeba zrozumieć, że jak ktoś prowadzi przedsiębiorstwo i jest lockdown, to jest oczywista frustracja. Jednak musimy spojrzeć na to całościowo i trzeba też zrozumieć, że lockdown to nie jest widzimisię jakiegoś ministra, tylko to działanie, by zapobiec trzeciej i czwartej fali pandemii - powiedział w programie "Money. To się liczy" minister finansów Tadeusz Kościński. - Krótkoterminowy bunt sprawi jeszcze większe kłopoty w dłuższym terminie. Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości, by trzecia fala kompletnie nas ominęła. Olbrzymia frustracja jest zrozumiała, ale umówmy się - jesteśmy na wojnie. Nie ma wojska i czołgów, ale pandemia to jest wojna. Wszyscy musimy ponieść jakieś koszty i trzymać dyscyplinę społeczną. Inaczej stworzymy sobie jeszcze gorsze warunki za tydzień czy dwa - dodał Kościński w rozmowie z money.pl.

90
Podziel się:
KOMENTARZE
(90)
Zią
3 lata temu
To jest wojna pisu z Polską i Polakami.
sas
3 lata temu
Tadziu,czas już na zawieszenie broni ,a nie eskalacje działań wojennych
ptd
3 lata temu
Bez wprowadzenia stanu wyjątkowego, polityk ma prawo mi czegoś zakazać tak samo jak ja mam prawo nałożyć mandat na jego tłustą brykę.
PITUPITU
3 lata temu
ZA TO POD STOŁEM DJETY WYACAJĄ AMBER GOLD TO PIKUS JESLI CHODZI TYKO SAME DJETY KTURE WYPŁACANE SĄ NIE SŁUSZNIE POCZĄWSZY OD SOŁTYSA DO REZYDENTA WŁACZNIE
Frontowiec
3 lata temu
Wszyscy żołnierze na wojnie cierpią. Na koniec złych generałów rozstrzeliwuje pluton egzekucyjny. Honorowi mogą popełnić samobójstwo.
...
Następna strona