Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Revolut zaufał G Suite Enterprise dzięki polskiej firmie Fly On The Cloud

1
Podziel się:

Revolut wybrał Google oraz partnerską firmę z Wrocławia Fly On The Cloud jako strategicznych dostawców usługi G Suite oraz laptopów opartych na systemie Chrome OS, aby jeszcze pełniej wykorzystywać potencjał chmurowych technologii w branży finansowej.

Revolut zaufał G Suite Enterprise dzięki polskiej firmie Fly On The Cloud
(materiał partnera)

Revoluta prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta firma technologiczno-bankowa, która ze swoją aplikacją do szybkich przelewów i operacji walutowych szturmem zdobyła rynek mobilnych finansów, nigdy nie wahała się przy podejmowaniu decyzji o inwestycjach napędzających innowację. Gdy Revolut stanął przed wyborem dostawcy chmurowych rozwiązań, to postawił na Fly On The Cloud – i tutaj już wyjaśnienia mogą okazać się konieczne, bo to przedsiębiorstwo znane jest obecnie wyłącznie w specjalistycznych kręgach entuzjastów technologii Google Cloud dla biznesu.

Jak wrocławska firma złapała jednorożca?

Premier Partner Google Cloud, Fly On The Cloud nie ustaje w edukowaniu rodzimego rynku na temat chmury, która już dawno podbiła Zachód. Zajmują się obsługą techniczną przedsiębiorstw korzystających z Google Cloud oraz szkolą, organizując branżowe eventy i konferencje. Na jednym z warszawskich wydarzeń Google for Business przedstawiciel Revoluta poznał zalety współpracy z oficjalnym partnerem giganta z Mountain View.

Kilka rozmów, konsultacji i przetargów później, między polskim oddziałem Revoluta a Fly On The Cloud nawiązały się partnerskie relacje. Zaowocowały udaną transakcją obejmującą setki urządzeń opartych na Chrome OS oraz licencji oprogramowania G Suite Enterprise.

- Do ponad 1100 naszych klientów dołączył niedawno jednorożec z branży fintech – Revolut. Każdy międzynarodowy, zadowolony kontrahent to dla Fly On The Cloud ogromny krok w dobrym kierunku. Nie zamierzamy spoczywać na laurach, bo doświadczenie pokazuje, że rynek środkowoeuropejski chętnie chłonie chmurowe technologie. Po zeszłorocznym sukcesie naszego debiutu na Węgrzech, w Bułgarii i Rumunii, w 2020 roku wyruszamy po więcej – komentuje CEO firmy, Piotr Wieczorek.

Google zapewnia bezpieczeństwo i stabilność

Dlaczego Revolut wybrał dla swoich pracowników urządzenia i oprogramowanie biurowe od Google? Głównie ze względu na gwarantowane bezpieczeństwo oraz wysoki poziom kontroli. A banki, kantory wymiany walut i operatorzy przelewów pieniężnych nie mogą pozwolić sobie na żadne błędy w tych obszarach. Dla Revoluta cechy usługi G Suite Enterprise, które okazały się kluczowe, to:

  • scentralizowana kontrola urządzeń i kont użytkowników,
  • szyfrowanie danych,
  • zaawansowane opcje analityki i niestandardowe reguły alertów,
  • system ochrony przed wyciekami danych,
  • wybór regionu przechowywania danych,
  • bezpieczna archiwizacja,
  • SLA na poziomie 99,9%.

Poza wszystkim tym, co oferuje Google, współpraca z partnerem niesie za sobą jeszcze jedną, istotną korzyść: priorytetowe wsparcie techniczne certyfikowanych specjalistów z Fly On The Cloud.

Fly On The Cloud może pochwalić się długą listą rozpoznawalnych klientów, m.in. odnoszącym międzynarodowe sukcesy start-upem Booksy, gastronomicznym fenomenem Eurazji – AmRestem oraz gospodarczą spółką wydawniczą Bonnier.

Artykuł sponsorowany

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
Artykuł sponsorowany
KOMENTARZE
(1)
Ted
4 lata temu
fajnie, ze zagraniczne firmy dostrzegają polskie przedsiebiorstwa. ostatnio booksy tez zalicza ladne wyniki :)