Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Szykują się zmiany dotyczące zwolnień lekarskich. Rząd chce wprowadzić czas przejściowy między jednym a drugim zwolnieniem lekarskim. Pracownicy będą musieli odczekać 90 dni, nawet jeśli zachorują wcześniej, a samozatrudnieni aż pół roku. - Na pewno nie jest to prospołeczna decyzja. Ona zupełnie nie jest harmonijna choćby z 500+ czy dbaniem o rodzinę - powiedziała w programie "Money. To się liczy" prof. Monika Gładoch, ekspert prawa pracy Pracodawców RP. Jak dodała, do wyłudzeń oczywiście dochodzi. Rząd szacuje, że zyska ok. 400 mln zł.

51
Podziel się:
KOMENTARZE
(51)
Głupi
4 lata temu
Ludu Pracujący Ludu Węgla , Betonu i Stali. jesteś nikim Masz głosować na P.I.S. A p.I.S odpowie tak. Brudasy , tępi jak beton i stal. Sobie nie wierzcie a nam z P.I.Su tym bardziej.
wip
4 lata temu
Jak dorwie nowobogacki do pieniędzy albo do władzy za nic ma pracownika albo obywatela. W rządzie i sejmie mamy samych nowobogackich i takie są skutki.
glos
4 lata temu
a wojskowym i policji tez nie beda placic !!!
Ja
4 lata temu
Mam rozumieć, że osoba pracująca pozostanie bez środków do życia, a bezrobotni mogą spać i chorować spokojnie, bo opieka i tak co miesiąc robi przelew. Ciekawe.
zniewolony ub...
4 lata temu
przestańmy płacić składkę zdrowotną i po sprawie skoro opieka lekarska na ubezpieczeniu nie działa tylko prywatna to po co ta danina ??????? ewentualnie brać od razu po 90 dni chorobowego
...
Następna strona