Trwa ładowanie...
bEKAsOyJ
Notowania
Przejdź na

Rząd szykuje zmiany w L4. "Coś zgrzyta, liczą pieniądze"

Szykują się zmiany dotyczące zwolnień lekarskich. Rząd chce wprowadzić czas przejściowy między jednym a drugim zwolnieniem lekarskim. Pracownicy będą musieli odczekać 90 dni, nawet jeśli zachorują wcześniej, a samozatrudnieni aż pół roku. - Na pewno nie jest to prospołeczna decyzja. Ona zupełnie nie jest harmonijna choćby z 500+ czy dbaniem o rodzinę - powiedziała w programie "Money. To się liczy" prof. Monika Gładoch, ekspert prawa pracy Pracodawców RP. Jak dodała, do wyłudzeń oczywiście dochodzi. Rząd szacuje, że zyska ok. 400 mln zł.

154 reakcje
9
94
51
Podziel się
Komentarze (51)
zobacz więcej komentarzy (51)
bEKAsOyV
KOMENTARZE
(51)
Głupi
2 lata temu
Ludu Pracujący Ludu Węgla , Betonu i Stali. jesteś nikim Masz głosować na P.I.S. A p.I.S odpowie tak. Brudasy , tępi jak beton i stal. Sobie nie wierzcie a nam z P.I.Su tym bardziej.
wip
2 lata temu
Jak dorwie nowobogacki do pieniędzy albo do władzy za nic ma pracownika albo obywatela. W rządzie i sejmie mamy samych nowobogackich i takie są skutki.
glos
2 lata temu
a wojskowym i policji tez nie beda placic !!!
bEKAsOzn
Ja
2 lata temu
Mam rozumieć, że osoba pracująca pozostanie bez środków do życia, a bezrobotni mogą spać i chorować spokojnie, bo opieka i tak co miesiąc robi przelew. Ciekawe.
zniewolony ub...
2 lata temu
przestańmy płacić składkę zdrowotną i po sprawie skoro opieka lekarska na ubezpieczeniu nie działa tylko prywatna to po co ta danina ??????? ewentualnie brać od razu po 90 dni chorobowego
...
Następna strona