Trwa ładowanie...
bEsncZqt

Notowania

Przejdź na

Szumowski proponuje: brak maseczki w sklepie równa się brak obsługi

Gospodarka ponownie do zamrożenia? - Wesela są dobrze uregulowane, wiemy kto przyjeżdża, mamy adresy, telefony. Niepokojące są zachowania Polaków choćby w sklepie. Duża część osób już chyba zapomniała, że wirus istnieje - powiedział w programie specjalnym WP "Newsroom" minister zdrowia Łukasz Szumowski. - W sklepach powinniśmy nosić maseczki, to jest ochrona również pracowników. Być może powinniśmy wprowadzić zasadę, że osoby bez maseczek nie będą obsługiwane. Prostsze by było, gdyby personel prosił o założenie maseczki lub wypraszał ze sklepu. To kwestia egzekwowania. Pamiętajmy też, że to kwestia chęci dostosowania się do przepisów prawa. Jeśli nie, wrócą zaostrzone obostrzenia - dodał.

0
0
406
Podziel się
Komentarze (406)
zobacz więcej komentarzy (406)
bEsncZqF
KOMENTARZE
(406)
Szkoda słów
rok temu
Zwykły hitleryzm. Wstyd za takiego ministra zdrowia. Sam nie nosi, innym każe. Zero wiarygodności, za to 100% śmierdzącej obłudy.
buli
rok temu
To niech nosi przez 12 godz ja taki cwaniak jest taką mam prace a co maja powiedzieć w szpitalach
Gal anonim
rok temu
Noszenie masek jest nie obowiązkowe co sama instrukcja na wejściach mówi jeśli czujesz objawy kataru lub kaszlu zasłon twarz, co do braku obsługi w sklepie na plus darmowe zakupy na koszt Szumowskiego
bEsncZqX
Keke
rok temu
i osobna, priorytetowa kolejka dla osob w maseczkach od narciarza
MIODEK
rok temu
Dlaczego nigdy nie widziałem nikogo z Ministerstwa Zdrowia wypowiadającego się przed kamerą w maseczce??? Może zacznijcie od siebie.
...
Następna strona