Trwa ładowanie...
bEpwcylN

Notowania

Przejdź na

Wynajem kwater. "Właściciele chcą odrobić straty z majówki, ale nie windują cen"

- Widzimy, że nie ma dużych różnic w cenach. Właściciele nie idą w stronę dużych rabatów, ponieważ obiekty były odcięte od dochodów. Ale teraz ceny nie poszły w górę - mówiła w programie specjalnym w Wirtualnej Polsce Magda Kędzierska, nocowanie.pl. - W kwestiach bezpieczeństwa turyści powinni zwracać uwagę na to, czy jest ozonowanie w obiekcie, czy pościel jest prana. Kierujmy się też opiniami. To są rzeczy, na które warto zwracać uwagę. Ponadto dzwoniąc pytajmy właścicieli, czy w obiekcie spełnione są wszystkie wymagania. Widzimy, że branża bardzo poważnie podchodzi do tego tematu. Sami właściciele są w trudnej sytuacji i teraz będą chcieli odrobić straty z majówki – dodała.

0
0
16
Podziel się
Komentarze (16)
zobacz więcej komentarzy (16)
bEpwcylZ
KOMENTARZE
(16)
bacaa
rok temu
ceny kwater spadną i to porządnie,wiekszość ludzi bedzie się bała wynajmować by nie zaraźić się wirusem...
Pozdrawiam
rok temu
Innym razem wyjazd do Lizbony. Przelot 20 funtow w obie. Pokój wynajęcie 40. Jedzenie i alkohol 30 funtow. Przejazdy 5 funtow. Wypas Lizbona. London dojazdy w obie 12. Koszt około 36 godzin w Lizbonie max 500 zł. Ale to było na wypasie. Picie tequilii piwka z baru jedzenie na mieście . Wino o wschodzie słońca Massa. 500 zł
Pozdrawiam
rok temu
Wyjazd 24 godzinny typu budżet do Francji. Tj. 30 funtów w dwie strony do Nicei. Na jedzenie typu feta szynka bagietka sok pomarańczowy lód piwa 3 i wino tanie około 15 euro /12 £. Przejazd autobusem bo tanio do Monaco w dwie strony razem 3 euro/tak TRZY Euro /. Z lotniska do Nicei jest około 5km na piechotę szedłem w obie strony wzdłuż lazurowego . I tak wszystko wyszło dojazd na lotnisko w Ldn i z powrotem ok 60 funtow. Heh dniowke. Byłem w nicei i Monaco. I wydałem na 24 g 300 zł w przeliczeniu. Aaa widoki za milion. No i opalenizna. I piękne niebieskie morze.
bEpwcymr
powodzenia
rok temu
Przeglądając ceny pokoi nad morzem wiele jest droższych jak 2019 roku , więc ceny podnieśli . Wolę więc pojechać do Czech gdzie ceny spadły .
bieda
rok temu
skoro bogatych Polaków nie stać już na zycie, codziennie tu piszą o takich, to kto ma jechać wypoczywać